You are currently viewing לא רק באנטרקטיקה – צמחיית האיגלו גארדן והטיפול בה

לא רק באנטרקטיקה – צמחיית האיגלו גארדן והטיפול בה

 

אם גם לכם מתחשק גינה מרהיבה שתקטוף הרבה מחמאות מבלי להיכנס להוצאות מטורפות על תחזוקה והשקיה, דעו שהיום כבר יש פתרון.

תכירו – גינת האיגלו גארדן (אל דאגה, אפשר ורצוי להקים אחת כזו גם באקלים המזרח תיכוני החם שלנו). היא מתאימה לכל גודל, לכל אזור, לא מצריכה הכנה מוקדמת ואפשר ליהנות ממנה כבר מהיום הראשון

אז מה היא גינת האיגלו גארדן? איך אפשר להקים אחת כזו? ולמה דווקא כדאי בדיוק כזו גינה? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

הסבר קצר על גינת האיגלו גארדן ויתרונותיה

גינת האיגלו גארדן היא גינה שבה צומחים וגדלים שיחים כיפתיים בצורת איגלו. מדובר בשיחים מעוצבים ככיפה, שהם מנותקי קרקע, כלומר שאינם מחייבים שתילה (אלא אם כן תרצו לשתול ולהשריש את הצמח באדמה, וזה בהחלט אפשרי), ושאפשר להקים איתם גינות מעוצבות על כל משטח שעולה בדעתכם, בין אם מדובר בגגות, במרפסות ואפילו בשטחים בעלי קרקע בעייתית שלא הצלחתם לגדל עליה שום דבר לפני כן. לנו בחברת איגלו גארדן יש פטנט על מתקן המתכת שעליו גדלים השיחים ושבעזרתו הצלחנו לפתח שיטה ייחודית לגידול, לציפוף ולעיצוב שלהם, באופן כזה שהגינות שלנו נראות כגינות שתולות לכל דבר, והן משדרות סדר, ניקיון, יוקרה וצבעוניות.


לגינת האיגלו גארדן מספר יתרונות:

  1. לגור בעיר ולהרגיש בכפר – היתרון המרכזי שאנו מציעים הוא הפתרון לבעלי גגות ומרפסות המעוניינים מחד לגור בעיר (עם כל הנוחיות שבכך) ומאידך רוצים להרגיש בכפר. לכל מי שמאס באדניות ומכלים ומחפש מראה של גינה (בין אם זו גינה בעלת סגנון כפרי ובין אם זו גינה מודרנית בעלת קווים נקיים.(
  2. הופ וגמרנו – המהירות שבה יש לכם גינה מעוצבת ברגע היא יתרון ענק של גינת האיגלו גארדן. כפי שציינו, השיחים שלנו כבר מעוצבים ומוכנים וניתן לקנות ולקחת אותם יחד אתכם, מה שיחסוך לכם זמן גידול יקר. כך שתוכלו פשוט להגיע הביתה ולהניח אותם במקומות המיועדים להם ומיד ליהנות מגינה מעוצבת הנראית שתולה לכל דבר.
  3. וואוו – יתרון הכיפי נוסף של גינות האיגלו הוא לראות את תגובות האנשים למראה הגינה שלכם. “אין מצב שזה אמיתי”, “איך הקמתם אותה כל כך מהר”, “פשוט מהמם” – וזה רק חלק ממה שתשמעו. גינה בשיטת האיגלו גארדן היא גינה מנותקת קרקע אך נראית כגינה שתולה לכל דבר ולכן לא משנה אם אתם מקימים אותה במרפסת או על הגג, במקומות שקשה מאוד או שאפילו אי אפשר להביא אליהם אדמה. זה ממש כמו ללכת בלי אבל להרגיש עם.
  4. פה ושם – לניידות השיחים יש יתרון כיפי נוסף. השיחים שלנו גדלים לתוך מתקני כיפה ייעודיים או בתוך מכלים מגוונים, וכיוון שאינם שתולים בקרקע, ניתן להזיזם לאן ומתי שתרצו, בין אם מתחשק לכם לשנות או לחדש קצת את הגינה ובין אם אתם עוברים דירה ותרצו שכמו כל שאר החפצים שלכם, גם הגינה תעבור אתכם.
  5. ידידותית לסביבה – השקיה מדויקת של גינת האיגלו גארדן בעזרת טפטפות מתאימות לכל צמח תוודא חסכון במים ובדשן. הגינה מורכבת ברובה מצמחים ממשפחת הסולוקנטים, שמטבעם בשרניים וחסכוניים במים. דבר שהופך את הגינה כולה לכזו. זהו יתרון שאין לזלזל בו במדינה חמה ומדברית כמו שלנו.

איך בוחרים צמחייה לגינת האיגלו גארדן?

בחירה נכונה של צמחים לגינה היא שלב הכרחי בתכנון הגינה. הצמחים שלנו הם ברובם ממשפחת הסוקולנטים, שהם רב-שנתיים ובלתי נשירים. יחד עם זאת, אם תחפצו בכך, תוכלו למצוא אצלנו גם צמחים עונתיים. לכל אחד מסוגי הצמחים היתרונות שלו – הצמחים הרב-שנתיים חזקים מאוד, ואילו העונתיים פורחים בצבעוניות משגעת, אך מחזיקים מעמד לתקופה מוגבלת. המשתלה שלנו נמצאת בכפר רות, והיא כוללת שטח תצוגה רחב ומציעה מגוון גדול של שיחי איגלו בסוגים ובגדלים שונים. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם וכפי שכבר הוזכר, אפילו לקחת איתכם שיחים שמוצאים חן בעיניכם באופן מידי. אם אתם בוחרים להגיע עד אלינו, מומלץ מאוד שתבואו מוכנים ותביאו עימכם צילומים ומידות של אזור הגינה המיועד. אל תפחדו לדמיין את גינת החלומות שלכם, ורצוי אפילו לפרטי פרטים – מהם הצבעים שישלטו בה והאם ישולבו בה אלמנטים כמו פינת ישיבה, שבילים או אולי מפלון מים ותאורת אוירה מחמיאה בשעות הערב. כל פרט כזה, שתספקו לנו, קטן כגדול, יסייע עד מאוד בתכנון ובהקמה של גינה ייחודית לכם ולמשפחתכם. אפשרות נוספת היא כמובן להזמין מישהו מהמומחים שלנו שיגיע אליכם הביתה. במקרה כזה, נתאם איתכם ביקור, נשב כולנו לשיחת היכרות שבה נלמד מה ההעדפות והצרכים שלכם, נבחן יחד איתכם את השטח ואת המגבלות והיתרונות שלו ונתכנן עבורכם גינה שתתאים לכם במדויק. במפגש כזה גם נדע להציע לכם את הצמחים המתאימים ביותר, כאלה שלא ידרשו מכם זמן טיפול וטיפוח רב מדי.

 

איך משקים את גינת האיגלו גארדן?

כבר כתבנו, שגינת האיגלו גארדן היא בהגדרתה גינה חסכונית במים, ולו מעצם העובדה שהצמחים שלנו לא נשתלים באדמה ושרובם סוקולנטים. אבל מים הם סם החיים, לכן גם את הצמחים שלנו יש להשקות ולדשן באופן סדיר, רצוי על ידי מחשב השקיה וטפטפות. אופן השקיה שכזה ימקסם את היכולות של הצמח ויביא לפריחות והצבעים המקסימים שכולנו חפצים בהם.

מכיוון שכל צמח שונה בגודל ובסוג שלו, גם דרישות ההשקיה והדשן שלו שונות. לכן, רצוי שמערכת ההשקיה תהיה מותאמת לגינה שלכם. אנו כמובן נוכל לעזור לכם עם כל נושא ההשקיה והדישון, נתקין עבורכם את המערכת האופטימלית ונסביר לכם כיצד לבצע את ההשקיה והדישון האידיאלים לצמחים שלכם על מנת שהם ימשיכו לשגשג לאורך זמן.

זכרו – עיצוב גינה זה לא דבר של מה בכך. יש לחשוב ולתכנן אותה באופן כזה שתתאים לכם ולבני הבית. אין גינה של משפחה דומה במהותה לגינה של זוג פנסיונרים. לכל משפחה הדרישות והצרכים שלה, ולצד הזמן שאנו באיגלו גארדן לוקחים כדי להכיר אתכם ולהתאים לכם את הגינה, אנו מספקים גם ידע מקצועי וניסיון רב.

ודבר אחרון, הגינה שלנו מתאימה לכל אחד ולא משנה היכן הוא מתגורר. אז אם יש לכם מרפסת או גג, ואתם מחפשים פתרון אחר ושונה ממיכלים או אדניות, שהוא גם חסכוני במים, גם מעוצב מהיום הראשון וגם כזה שלא דורש מכם זמן והשקעה – גינת האיגלו גארדן היא בדיוק הפתרון בשבילכם.

נשמח לשמוע מכם!

באדיבות אתר טוב תודה