גינות גג

חסר לכם גינת גג? תרשו לעצמכם לחיות את החלום!
איגלו גארדן - גינות גג ומרפסות מעוצבות ברגע וללא צורך בשתילה.

גינות גג של איגלו גארדן מתמחה במתן פתרון גינוני לגגות ומרפסות בשיטה ייחודית שלנו מעוצבות ברגע וההנאה מהן מתחילה החל מהיום הראשון להקמתן. הגינה על הגג נראית כגינת קרקע מעוצבת לכל דבר ומעניקה תחושה קסומה של מגורים בבית קרקע. השיחים המעוצבים אינם מצריכים שתילה ומאפשרים עיצוב גינה גמיש מתי שרק מתחשק (השיחים אמיתיים). גינות הגג של איגלו גארדן משדרות סדר, ניקיון, אסטטיקה, שפע, צבעוניות ויוקרה. הגינות מתאימות לכל גודל של מרפסת, אין צורך בהכנות מקדימות ועקירת מרצפות. הנכם מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ בחינם, להתרשם מגינות תצוגה מרהיבות ולרכוש לכם גינת מרפסת פורחת

גלריה פרויקטים

גינה על הגג בחולון

השיחים על הגג ניידים ומאפשרים
עיצוב גינה גמיש כל השנה

הטכנולוגיה של איגלו גארדן
מפרט טכני גינת גג

איגלו גארדן גינה על הגג
גינת גג

סרטוני וידאו ביתיים של גינות גג איגלו גארדן

יתרונות גינת הגג של איגלו גארדן

הגינה מעוצבת ברגע וחוסכת זמן המתנה יקר
השיחים ניידים ומאפשרים עיצוב גינה גמיש כל השנה
הגינה נקייה, מסודרת, אסתטית, חסכונית במים וקלה לתחזוק
הגינה נראית כשתולה באדמה ומעניקה תחושת קסם של גן טבעי

לקוחות ממליצים

הנכם מוזמנים למשתלה שלנו
להתרשם מגינות תצוגה מרהיבות
לפגישת ייעוץ חינם במשתלתינו התקשרו אלינו
077-99-77-99-3
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איגלו גארדן - עיצוב גינות גג עם שיח מעוצב ללא צורך בשתילה

שיח האיגלו גארדן הינו פיתוח ופטנט ישראלי ליצירת גינות גג ומרפסת מעוצבות ברגע. השיח הייחודי הינו תוצר של צמח משתרע הגדל על מתקן עיצובי בצורת איגלו. התוצאה הסופית היא שיח נייד, כיפתי ומעוצב. השיח שומר תמיד על צורתו הכיפתית, אינו מצריך שתילה ומשווה לגינת הגג מראה של גינת קרקע אותנטית ומעוצבת. גינת הגג בשיטת האיגלו גארדן בנוייה מתשתית של יריעת ניקוז למים (HDTP), מצע של טוף, אבני תיחום טבעיות, שיחי איגלו גארדן בשלל גדלים וזני צמחים, צנרת השקייה וטפטפות. השיחים מגיעים כבר מוגמרים ומעוצבים וההנאה מהגינה המעוצבת מתחילה מהיום הראשון להקמה. השיחים ברובם הגדול ממשפחת הסוקולנטים, צמחים בשרניים חסכוני מים, חסונים במיוחד ומותאמים לתנאי גינות גג ומרפסת.

גינה על הגג

מעטים מאיתנו מבינים את המשמעות האמיתית של החיבור בין אדם לטבע. עם התפשטות הערים והבניינים השורפים חשמל ודלק, חצרות הבתים התקטנו והיכולת שלנו לגדול ירק בסביבה האורבנית נכחדה. תום עידן החללים הירוקים בערים הביא להתפשטות תרבות הגינות על הגג – פתרון מקורי, חכם ויציב לבעיה של איכות הסביבה והקשר האנושי לטבע.

יצירת חיבור עם הטבע בעידן העירוני

גינות על הגג הם פתרון חכם לבעיה של איכות האוויר והחיים העירוניים. במקום לבנות גג רגיל שמשמש רק כמסך למטרה פונקציונלית, ניתן להפוך את הגג לגן מרגיע ופורה. צמחים, עצים, ירקות ופרחים יכולים לצמוח בגינה כזו, יוצרים מרחב ירוק בלתי צפוי על גג גבגב, מעניקים לציבור אפשרות ליצור קשר עם הטבע גם באמצעות התקייה היומית ולהשפיע על הסביבה בצורה חיובית.

גינת גג: האומנות שביצירת חלל ירוק מרהיב על הגגות

גינות גג הן לא פחות מחוויה קסומה. מדובר באומנות של יצירת חלל ירוק ומרהיב, שמעניקה לנו לא רק נוף יפה וירוק, אלא גם אפשרות ליצירת מרחבי פנאי, נשימה קלה וחוויית טבע בלתי רגילה.
הגן גג מאפשר לנו להשתמש במרחב הפנוי הזה כדי ליצור שטח ירוק מרהיב, אשר משפר את איכות האוויר, מקדם איזון תרבותי ויציבות אקולוגית, ומספק פלטפורמה מרהיבה לפעילויות שונות.

יצירתיות ואינטגרציה

גינת גג היא יצירת יצירתיות ואינטגרציה מושלמת של ירקות, צמחיה ועיצוב מרהיב. השילוב של מבנה הגג, צמחיה מגוונת, תוכנות אינטימיות וערכים אסתטיים מייחדים יוצרים את הקסם של המרחב.
הגן גג אינו רק יפה לעין, הוא משפר את בידוד הבניין, מסייע בשמירה על קרירות בחורף וקירור בקיץ, ומשפר את איכות האוויר בסביבה הקרובה.

חווית גג ירוק ונהפתרון הסביבתי

גן גג מאפשר לנו לחוות את הטבע והירוק ממעל לרמת הקרקע. כאשר יצורים את הגינה על הגג, אנו יכולים ליהנות ממראה נפלא ומרגעי פנאי באוויר הפתוח, ללא צורך בהיכנס למרחבי טבע רחוקים.
הגינות גג אינן רק מפנקות, הן גם חלק מהפתרון הסביבתי לערים צפופות. הן מאפשרות איזון סביבתי, יציבות אקולוגית ומערכת ירוקה בתוך ערים מודרניות.

לסיכום, גינת גג היא הזדמנות ליצירת מרחב ירוק מרהיב, המאפשר לנו להנות מאזור ירוק פתוח, פעילויות פנאי וחוויות טבע מרהיבות, וכן לתרום לשיפור איכות הסביבה שלנו.

יתרונות
גינת הגג
של איגלו גארדן

גינת גג מעוצבת ברגע

שיחי איגלו גארדן מגיעים מוגמרים ומעוצבים וגינת הגג מעוצבת עבורכם ברגע! יתרון זה חוסך שנים של המתנה מייגעת עד לקבלת תוצאות בגינה ומבטיח הנאה מהרגע הראשון להקמת הגינה.

גינת גג בעלת מראה של גינת קרקע

גינת האיגלו גארדן הינה בעלת מראה של גינת קרקע ואף יותר מכך – מעוצבת ומסודרת. יתרון זה ייתן לכם להרגיש כאילו אתם גרים בבית קרקע.

גינת גג שיודעת להתעצב מעצמה

שיחי האיגלו גארדן יודעים לשמור על צורתם בכך שהצמח המשתרע גולש על המתקן העיצובי וכך שומר על צורתו. יש לספר את הצמח רק מלמטה כאשר גדל יתר על המידה. ישנם גם שיחים שדורשים גיזום מלמעלה ועבורם יש לנו מסגרות עיצוב שיעזרו לכם לעצבם בקלות ובהנאה.

גינה על הגג ללא צורך בקרקע וללא עקירת מרצפות

גינת הגג של איגלו גארדן אינה מצריכה אדמה. התשתית עשוייה מאבני טוף בלבד המעניקה מענה דקורטיבי ותחושה של קרקע. גינות הגג של איגלו גארדן אינן מצריכות שבירת מרצפות אלא נבנות על הריצוף הקיים ללא הדבקה או חיבור. בכל עת ניתן לפרק את גינת המרפסת ולהחזירה מחדש. אפילו לעבור איתה דירה. 

גינת גג ניידת וללא שתילה

בגינת הגג של איגלו גארדן השיחים המעוצבים ניידים, ניתנים להזזה ומאפשרים עיצוב גינה גמיש כל השנה. 

גינת גג רב שנתית חסונה ועמידה

מרבית שיחי האיגלו גארדן הינם סוקולנטים רב שנתיים חסונים במיוחד. הסוקולנטים הינם צמחים בשרניים חסכוני מים, אינם רגישים למחלות ומזיקים, עמידים בקרה ושמש חזקה ונראים טוב כל ימות השנה.

גינת גג בעלת תחזוק מינימאלי

בגינת הגג של איגלו גארדן אין צורך בניקוש עשבים שוטים, עקירות ושתילות מלכלכות. יתרה מזאת השיחים יודעים להתעצב מעצמם. הטפטפות עיליות וקלות להחלפה מהירה.

גינת גג חסכונית במים

הצמחייה הסוקולנטית חסכונית במים ושנית, ההשקייה היא ממוקדת ומביאה לכך שרק היכן שיש צמח יש טפטפת מים. אין מים לחינם. 

גינת גג נקייה ומסודרת

גינת האיגלו גארדן משדרת סדר, ניקיון, עיצוב ואסטטיקה. לכל שיח נוכחות מלאה משלו, הצמחים נפחיים ושופעים. אין אדמה חשופה ולא רואים את צנרת ההשקייה.

גינה שניתן לבנותה כל ימות השנה

גינת איגלו גארדן ניתן לבנות כל השנה, גם בחורף, מכיוון שהגינה כבר מגיעה בוגרת ומעוצבת. יתר על כן ישנן פריחות מקסימות בחורף והצמחים נראים טוב כל ימות השנה.

גינת גג מעוצבת ברגע

שיחי איגלו גארדן מגיעים מוגמרים ומעוצבים וגינת הגג מעוצבת עבורכם ברגע!  יתרון זה חוסך שנים של המתנה מייגעת עד לקבלת תוצאות בגינה ומבטיח הנאה מהרגע הראשון להקמת הגינה.