הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

גינות גג

חסר לכם במרפסת טבע וצבע? תרשו לעצמכם לחיות את החלום.

איגלו גארדן - גינות גג ומרפסות מעוצבות ברגע וללא צורך בשתילה..

 

 

גינות גג ומרפסת של איגלו גארדן

איגלו גארדן מתמחה במתן פתרון גינוני לגגות ומרפסות בשיטה ייחודית. גינות הגג והמרפסת שלנו מעוצבות ברגע וההנאה מהן מתחילה החל מהיום הראשון להקמתן. הגינה על הגג נראית כגינת קרקע מעוצבת לכל דבר ומעניקה תחושה קסומה של מגורים בבית קרקע. השיחים המעוצבים אינם מצריכים שתילה ומאפשרים עיצוב גינה גמיש מתי שרק מתחשק (השיחים אמיתיים).

 

גינות הגג של איגלו גארדן משדרות סדר, ניקיון, אסטטיקה, שפע, צבעוניות ויוקרה. הגינות מתאימות לכל גודל של מרפסת, אין צורך בהכנות מקדימות ועקירת מרצפות. הנכם מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ בחינם, להתרשם מגינות תצוגה מרהיבות ולרכוש לכם גינת מרפסת פורחת.

 

גינת איגלו גארדן במרפסת ביבנהגינה על מרפסת בתיחום בזלת

 

גינה מעוצבת פורחת במרפסת בפתח תקווה
 
גינת איגלו גארדן בפריחות אביב בפתח תקווה
גינה במרפסת במזכרת בתיה

 

 

השיחים על הגג ניידים ומאפשרים עיצוב גינה גמיש כל השנה

 

שיח איגלו טלמון רב הפרחים

 

גינה על גג מול הים ביפו

 

 

 

 

 

 

סרטוני וידאו ביתיים של גינות גג איגלו גארדן

 

 

 

יתרונות גינת הגג של איגלו גארדן 

הגינה מעוצבת ברגע וחוסכת זמן המתנה יקר


השיחים ניידים ומאפשרים עיצוב גינה גמיש כל השנה


הגינה נקייה, מסודרת, אסתטית, חסכונית במים וקלה לתחזוק


הגינה נראית כשתולה באדמה ומעניקה תחושת קסם של גן טבעי

 

 

גינת איגלו גארדן במרפסת ביבנהגינה על מרפסת בתיחום בזלת

 

 

איך מתחילים

 

גינת איגלו גארדן לשטח צר לפי שרטוטאיגלו גארדן בחירת השיחיםשרטוט גינת איגלו גארדן לשטח צר- גינה נקייהאיגלו גארדן תחילת התהליך עם שרטוט

4) התקנת הגינה בבית - נקבע יום לביקור בית על מנת להיערך להקמת הגינה ויום להקמת הגינה. גינה ממוצעת אורכת כיומיים עד שלושה ימי עבודה

 

3) בחירת שיחים - לאחר סגירת העסקה  ותשלום מקדמה נטייל במשתלה ונבחר צמחייה לגינתכם החדשה. גינות גג קטנות נוכל לעצב עבורכם להמחשה במשתלה

 

2) קבלת ייעוץ בחינם - לאחר הבנת השטח והצרכים שלכם, תקבלו ייעוץ ללא עלות כיצד לעצב את גינתכם בשיטת האיגלו גארדן והצעת מחיר תינתן במקום.

 

1) הגעה למשתלה עם שרטוט פשוט - מגיעים אלינו עם שרטוט פשוט של המרפסת או השטח בגינה המיועד לשדרוג. כולל מידות השטח, תנאי שמש ותמונות.

 

 

 

מי אנחנו 

 

משתלת איגלו גארדן בכפר רות הינה משתלת קונספט בה אנו מגדלים ומוכרים את שיחי האיגלו גארדן: שיחים מעוצבים ללא צורך בשתילה (השיחים אמיתיים). שיחי האיגלו גארדן הינם פטנט ישראלי ייחודי שנועד לתת מענה ופיתרון ליצירת גינות מעוצבות ברגע בלא צורך בקרקע: על קרקעות בעייתיות, גינות מחופות, שטחים מרוצפים, גגות, מרפסות וכל משטח אפשרי אחר.

אנו באיגלו גארדן מתמחים במתן פתרון גינוני לגגות ומרפסות בשיטה האמורה. עם שיחי האיגלו גארדן, הגינה על המרפסת מעוצבת ברגע, נראית כגינת קרקע לכל דבר והשיחים ניידים וניתנים להוזזה מתי שרק רוצים.

הנכם מוזמנים אלינו למשתלה להתרשם ממגוון רחב של שיחים מעוצבים ללא צורך בשתילה ולהנות מגינות תצוגה מעוצבות מרהיבות. 

 

 

 

הנכם מוזמנים למשתלה שלנו להתרשם מגינות תצוגה מרהיבות

 

לפגישת ייעוץ חינם במשתלתינו התקשרו אלינו  

077-99-77-99-3

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איגלו גארדן - עיצוב גינות גג עם שיח מעוצב ללא צורך בשתילה

שיח האיגלו גארדן הינו פיתוח ופטנט ישראלי ליצירת גינות גג ומרפסת מעוצבות ברגע. השיח הייחודי הינו תוצר של צמח משתרע הגדל על מתקן עיצובי בצורת איגלו. התוצאה הסופית היא שיח נייד, כיפתי ומעוצב. השיח שומר תמיד על צורתו הכיפתית, אינו מצריך שתילה ומשווה לגינת הגג מראה של גינת קרקע אותנטית ומעוצבת. גינת הגג בשיטת האיגלו גארדן בנוייה מתשתית של יריעת ניקוז למים (HDTP), מצע של טוף, אבני תיחום טבעיות, שיחי איגלו גארדן בשלל גדלים וזני צמחים, צנרת השקייה וטפטפות. השיחים מגיעים כבר מוגמרים  ומעוצבים וההנאה מהגינה המעוצבת מתחילה מהיום הראשון להקמה. השיחים ברובם הגדול ממשפחת הסוקולנטים, צמחים בשרניים חסכוני מים, חסונים במיוחד ומותאמים לתנאי גינות גג ומרפסת. 

יתרונות גינת הגג של איגלו גארדן

 1. גינת גג מעוצבת ברגע - שיחי איגלו גארדן מגיעים מוגמרים ומעוצבים וגינת הגג מעוצבת עבורכם ברגע!  יתרון זה חוסך שנים של המתנה מייגעת עד לקבלת תוצאות בגינה ומבטיח הנאה מהרגע הראשון להקמת הגינה. 
 2. גינת גג בעלת מראה של גינת קרקע - גינת האיגלו גארדן הינה בעלת מראה של גינת קרקע ואף יותר מכך - מעוצבת ומסודרת. יתרון זה ייתן לכם להרגיש כאילו אתם גרים בבית קרקע. 
 3. גינת גג שיודעת להתעצב מעצמה - שיחי האיגלו גארדן יודעים לשמור על צורתם בכך שהצמח המשתרע גולש על המתקן העיצובי וכך שומר על צורתו. יש לספר את הצמח רק מלמטה כאשר גדל יתר על המידה. ישנם גם שיחים שדורשים גיזום מלמעלה ועבורם יש לנו מסגרות עיצוב שיעזרו לכם לעצבם בקלות ובהנאה. 
 4. גינה על הגג ללא צורך בקרקע וללא עקירת מרצפות - גינת הגג של איגלו גארדן אינה מצריכה אדמה. התשתית עשוייה מאבני טוף בלבד המעניקה מענה דקורטיבי ותחושה של קרקע. גינות הגג של איגלו גארדן אינן מצריכות שבירת מרצפות אלא נבנות על הריצוף הקיים ללא הדבקה או חיבור. בכל עת ניתן לפרק את גינת המרפסת ולהחזירה מחדש. אפילו לעבור איתה דירה. 
 5. גינת גג ניידת וללא שתילה - בגינת הגג של איגלו גארדן השיחים המעוצבים ניידים, ניתנים להזזה ומאפשרים עיצוב גינה גמיש כל השנה. 
 6. גינת גג רב שנתית חסונה ועמידה - מרבית שיחי האיגלו גארדן הינם סוקולנטים רב שנתיים חסונים במיוחד. הסוקולנטים הינם צמחים בשרניים חסכוני מים, אינם רגישים למחלות ומזיקים, עמידים בקרה ושמש חזקה ונראים טוב כל ימות השנה.
 7. גינת גג בעלת תחזוק מינימאלי - בגינת הגג של איגלו גארדן אין צורך בניקוש עשבים שוטים, עקירות ושתילות מלכלכות. יתרה מזאת השיחים יודעים להתעצב מעצמם. הטפטפות עיליות וקלות להחלפה מהירה. 
 8. גינת גג חסכונית במים - הצמחייה הסוקולנטית חסכונית במים ושנית, ההשקייה היא ממוקדת ומביאה לכך שרק היכן שיש צמח יש טפטפת מים. אין מים לחינם. 
 9. גינת גג נקייה ומסודרת - גינת האיגלו גארדן משדרת סדר, ניקיון, עיצוב ואסטטיקה. לכל שיח נוכחות מלאה משלו, הצמחים נפחיים ושופעים. אין אדמה חשופה ולא רואים את צנרת ההשקייה. 
 10. גינה שניתן לבנותה כל ימות השנה - גינת איגלו גארדן ניתן לבנות כל השנה, גם בחורף, מכיוון שהגינה כבר מגיעה בוגרת ומעוצבת. יתר על כן ישנן פריחות מקסימות בחורף והצמחים נראים טוב כל ימות השנה. 
 11. גינת גג מעוצבת ברגע - שיחי איגלו גארדן מגיעים מוגמרים ומעוצבים וגינת הגג מעוצבת עבורכם ברגע!  יתרון זה חוסך שנים של המתנה מייגעת עד לקבלת תוצאות בגינה ומבטיח הנאה מהרגע הראשון להקמת הגינה. 

לעמוד הבית - לחץ כאן

 

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com

     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected