הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

4 שיטות להפטר מטרמיטים בגינות גג

חזרה למאמרים

טרמיטים הם מטרד קשה שצריך לפעול מהר כדי למנוע את הנזק שהוא יוצר. הם עלולים להזיק לרצפות פרקט, לעמודי עץ, ריהוט מעץ או לגזעי צמחים שצומחים בגינת הגג שלכם, ועל כן חשוב לדעת איך ניתן לבצע הדברת טרמיטים בגינה באופן ביתי ומידי. הכירו 4 שיטות טבעיות ויעילות עבור הדברת טרמיטים שיעזרו לכם להרחיק ולחסל אותם אחת ולתמיד.

 

1. שמנים אתריים
יש לא מעט שמנים שיכולים לסייע להרחיק מזיקים מסוגים שונים, כמו שמן ציפורן או שמן וטיבר, שמהם הם נרתעים. כדי להשתמש בשמנים האלה להרחקת טרמיטים, הוסיפו כמה טיפות של השמן שבחרתם לכוס מים, העבירו את התמיסה לבקבוק תרסיס ורססו את האזורים שהטרמיטים נוהגים לתקוף. חזרו על התהליך באופן יומיומי למשך שבועיים, והטרמיטים יפסיקו לנסות לגשת לגינת המרפסת שבגג שלכם. עם זאת, שימו לב ששמנים אלו רק ירחיקו את המזיקים ולא יחסלו אותם. כדי לחסל את הטרמיטים, יש להשתמש בשמן תפוזים או בשמן נים.
בשמן תפוזים יש תרכובת שנקראת D Limonene, אשר מחסלת טרמיטים ישירות במגע בלבד, לכן ניתן לרסס אותו ישירות על האזורים הנגועים בטרמיטים כדי לחסל אותם. שמן הנים לעומת זאת מזיק לטרמיטים כשהם מעכלים אותו, וגם אותו ניתן לרסס או לטפטף על האזורים הנגועים בטרמיטים.

 

2. חומצה בורית
הדרך המהירה והיעילה ביותר לחסל טרמיטים היא בעזרת חומצה בורית, שביכולתה לחסל אוכלוסייה שלמה של טרמיטים על ידי שיבוש מערכת העצבים של המזיקים. בחומר זה עושים שימוש גם כאשר מזמינים שירותי הדברה מקצועיים, וניתן להשיג אותו בחנויות הטבע באריזות בשם "אבקת בורקס". כדי להשתמש בחומצה בורית ביעילות, פשוט פזרו אותה על האזורים הנגועים בטרמיטים וצפו בתוצאות.

 

3. ג'ל אלוורה
אלוורה ידוע כצמח בעל סגולות רפואיות רבות לאדם, אך הוא לא רק עוזר להרגיע את העור – הידעתם שהוא גם מחסל טרמיטים ביעילות? כל מה שצריך לעשות זה לרסק עלה אלוורה בכוס מים או לערבב את הג'ל של העלה עם כוס המים ולמרוח את התערובת שנוצרה על האזור הנגוע במזיקים. כשהטרמיטים יבואו במגע עם נוזל האלוורה הם יחוסלו באופן מידי. תוכלו לגדל אלוורה בגינת הגג שלכם וכך תמיד יהיה בידכם פתרון טבעי להרחקה של טרמיטים.

 

4. מלח גס

גם מלח, כמו החומצה הבורית, נחשב לאחד החומרים היעילים ביותר להרחקת טרמיטים מהגינה. כדי להשתמש בו צריך רק לערבב כמות שווה של מלח גס עם מים חמים (עד שהמלח מתמוסס כמו שצריך), למלא מזרק בתמיסה ולהחדיר אותה ישירות אל תוך החורים שיוצרים המזיקים בעץ. הרחיקו אותם לצמיתות מהגינה על ידי הזרקת התמיסה גם לחריצים ופתחים בקירות או בין הרצפות. חזרו על התהליך פעם ביום למשך שבוע, עד שהטרמיטים יחוסלו וייעלמו באופן מוחלט.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected