הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

תכנון והקמת בריכה בחצר

חזרה למאמרים

עיצוב הגינה, באופן כללי וגורף, הוא חלק משמעותי ביותר מאיכות החיים שממנה אנחנו נהנים בבית. כאשר יש לנו גינה בבית, אנחנו צריכים להשקיע בה בצורה הנרחבת ביותר ולבחור עבורה את המרכיבים השונים שיהפכו אותה למרחב האסתטי והאיכותי ביותר שהיא יכולה להיות – ואחד האלמנטים המשמעותיים ביותר שמשדרגים את איכות החיים בבית שלנו כולו בצורה מהותית ובגינה שלנו בצורה ספציפית יותר, הוא בריכה.

כאשר אנחנו מקימים בריכה בחצר הבית שלנו, אנחנו הופכים את המרחב החיצוני של הבית שלנו למרחב אולטימטיבי של פנאי והנאה, אך עוד לפני כן יש לבצע כמה וכמה משימות בצורה הנכונה ביותר ולעצב את הבריכה בצורה המדויקת ביותר כחלק מעיצוב הגינה כולה, כאשר הדבר נוגע הן בתכנון הבסיסי ביותר של תשתית הגינה והן בכל מה שסובב אותה ובכל מה שהופך אותה למרחב איכותי ונעים מבחינה פרקטית ושימושית ומבחינה אסתטית גם יחד. כעת, ננסה לתת לכם את הכלים ואת המפתחות החשובים ביותר עבור תכנון והקמה איכותיים של בריכה לחצר הבית שלכם.

 

הדגשים החשובים ביותר בתכנון נכון ובהקמה מקצועית של בריכה בגינת הבית

 

תכנון מקדים – החלק הראשון של הקמת בריכה לחצר הוא כמובן כל התכנון המקדים לתהליך. בתור התחלה, יש לקבל את ההחלטה הבסיסית ביותר בהקשר לבריכה שלנו – איזו בריכה זו תהיה. אתם צריכים להחליט האם אתם מעוניינים בבריכת שחייה חפורה של ממש, שיכולה לשמש גם לספורט וגם לפנאי ושדורשת עבודת תשתית נרחבת ומהותית של חפירה ויציקת יסודות בגינה שלכם, או שמה אתם מעוניינים בבריכה עילית שלא נדרשת עבורה עבודת תשתית נרחבת ושמשמשת בעיקר עבור צרכי פנאי, ולא מתאימה לאותה כמות של אנשים. לאחר שמקבלים את ההחלטה הזאת, יש לבצע את ההליכים הביורוקרטיים הנחוצים עבור הקמת הבריכה – ובמידה ומדובר בבריכה חפורה ישנם לא מעט אישורים שצריך להוציא לשם כך מהרשויות השונות.

 

עיצוב הבריכה – לאחר שאנחנו מבינים בדיוק איזה סוג בריכה אנחנו רוצים בחצר הבית שלנו, ומבצעים את עבודת התשתית הנדרשת עבור ההקמה שלה, הגיע הזמן שבו אנחנו צריכים לעצב אותה, וחשוב לשים דגש משמעותי ביותר על העיצוב של הבריכה כחלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה, כאשר בריכה אסתטית שלא מתאימה בצורה טובה לגינה שסובבת אותה לא באמת תשדרג אותה כפי שהיא צריכה. חשוב לבחור בחומרי הגלם המתאימים לבריכה – בריכות עץ יכולות להתאים לגינה טבעית וכפרית, ומנגד בריכות פיברגלס או בטון מתאימות יותר לחצר מודרנית וחדישה. בכל מקרה, לאחר שמעצבים את הבריכה עצמה, יש לעצב את כל מה שסובב אותה.

 

סביבת הבריכה – הבריכה היא מרכיב דומיננטי ביותר בחצר, ויש להתאים גם את מה שסובב אותה אליה. כך, עיצוב של בריכה לחצר הוא גם עיצוב של החצר עבור הבריכה, כשיש לבחור ברהיטי גינה שמתאימים לבריכה, לרצף מסביבה בצורה אסתטית ועמידה למים, ולהוסיף מרכיבים מתאימים כמו שמשיות, צעצועי בריכה וכל מה שנחוץ עבור השדרוג האיכותי שלה ושל הגינה גם יחד.

 

את הבריכה תקימו בצורה האיכותית ביותר כאשר תפנו לשירות שמתמחה בתחום זה

הקמה של בריכה לחצר הבית שלכם היא תהליך, וכזה שצריך לבצע בצורה האיכותית ביותר בכדי להפיק ממנו את המרב ובכדי לא לטעות בדרך. משום כך, לכל אורך הדרך, אתם זקוקים לשירות איכותי בתחום הבריכות, שיוכל לסייע לכם ולעבוד בשבילכם מקבלת ההחלטות הבסיסית והוצאת האישורים הנדרשים, ועד העיצוב הסופי של הבריכה והחצר.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected