הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

תאורת חוץ לגינה

חזרה למאמרים

תאורת חוץ לגינה כך תהפכו את הגינה שלכם לנעימה ורומנטית הרבה יותר.חצר פרטית, או גינה, בהחלט מהווה שדרוג משמעותי לדירה, נחמד לשבת ולבלות בשעות אחר הצהריים ולצפות בשקיעה בגינה פורחת ומושקעת.

אם גם אתם נהנים מגינה פרטית שצמודה לדירת המגורים שלכם, כדאי שתדעו להעריך את הנכס שיש לכם ביד ולהשקיע בו כדי שתוכלו למקסם את הפוטנציאל שיש בגינה. גינה מושקעת, פורחת, מרוהטת בריהוט נוח והולם, מהווה שדרוג משמעותי לאיכות החיים, נעים להירגע בגינה כזו, נעים לנהל בה שיחות עמוקות עם חברים או בני משפחה, כיף לערוך בה מסיבות ואירועים ביתיים, לעתים נחמד גם לאדם לשבת עם עצמו באוויר הצח ולנקות את ראשו תוך כדי שהות בגינה מטופחת.

דוקרנים לגינה 

דוקרנים לגינה הם מוצר דקורטיבי שמציע תאורה לגינה שלכם יחד עם עיצוב מושלם. תאורה נכונה בגינה פרטית חשובה בגלל כמה סיבות, גינה חשוכה עלולה להיות מקום שמעט מפחיד לשהות בו בלילות, כל צל הופך להיות מאיים כאשר אין אור וחבל, שהות לילית בגינה פרטית היא נעימה מאד, חבל לוותר על חוויה כזו כאשר ניתן להאיר את הגינה באופן נכון ובקלות. נוסף על כך, אם ישנו חדר שקירותיו צמודים לקירות הגינה, הרי שכמעט קריטי להתקין תאורת חוץ שתאיר את האזור ותהפוך את הגינה למפחידה פחות. מלבד זאת, תאורה נכונה לגינה, הופכת אותה למעוצבת ועדכנית יותר, שימוש בדוקרנים לגינה לדוגמה, לא נעשה רק למען התאורה בגינה, הדוקרנים הללו מעניקים לגינה מראה מעוצב וחדשני, מה שחשוב מאד להשקיע בו.

דוקרני לד לגינה

דוקרני לד לגינה מומלצים מאד לתאורת הגינה, הם מעוצבים באופן מושך ועדכני, יחד עם זאת, הם מעניקים חופשיות כמעט מושלמת בהתקנה שלהם, ניתן ליצור באמצעותם אווירה מתאימה לפי הטעם האישי שלכם ולפי התחושה שאתם נהנים לקבל כאשר אתם שוהים בגינה, ניתן להשיג דוקרנים כאלו כשהם עמידים בפני מים, מה שמאפשר גמישות יתר במיקום בו אתם בוחרים להציב אותם. תוכלו למקד את תשומת ליבו של השוהה בגינה לפינות שונות באמצעות דוקרנים כאלו.

בעזרת דוקרנים ניתן לעצב אלמנטים שונים בגינה ולהעניק להם דגש מיוחד, ניתן לתחום עץ כלשהו בעזרת דוקרנים כאלו, האפקט שיתקבל על ידי התקנת נורות כאלו סביב אזור מסוים, הוא מתן תשומת לב משמעותית יותר לאזור אותו תחמתם בעזרת הדוקרנים, גינה חשוכה, שיש באזור קטן בתחומה תאורה שמדגישה את האזור, הינה גינה מרשימה ומעוצבת, גינה יוקרתית שנעים לשהות בה. מתאים לתחום עצים מיוחדים, בריכות נוי ועוד.

באופן כללי כדאי להשתמש בנורות לד כדי להאיר גינה, נורות לד הן חסכוניות מאד באנרגיה, קלות להתקנה על גופי החימום ומתחממות ברמה מועטה מאד.

תאורת חוץ לגינה הינה נושא חשוב ומשמעותי בגלל מגוון רחב של סיבות, יש לבחור תאורה באופן חכם ושקול.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected