הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

שילוב מטבחי חוץ לגינה

חזרה למאמרים

מטבחי חוץ לגינה הם פתרון יעיל עבור מי שרוצה לשדרג את חצר הבית ולהפוך אותה למקום לאירוח עבור בני המשפחה וחברים. הבישול בבית שונה לחלוטין מאופן הבישול בגינה. קודם כל הריחות מתנדפים במהירות. אין יותר צורך לפחד מריחות חזקים המשתלטים על הבית. לאחר הבילוי הכל נשאר נקי בדיוק כפי שהוא היה.

 

דבר שני משמעותי לא פחות הוא עניין האווירה. שילוב מטבחי חוץ לגינה מאפשר לכם לחוות אירוח ברמה אחרת לגמרי. באוויר הפתוח מוקפים בכל הצמחייה והעצים שהשקעתם בהם כל כך הרבה. אם יש לכם נוף הנפרש מחצר הבית תוכלו ליהנות ממנו באופן מלא בזמן הארוחה. אין ספק שהאורחים שלכם או בני המשפחה יעריכו מאוד את הזמן המשותף. סעודה בגינה היא אירוע מיוחד לאור כוכבים או בלילות הקיץ החמים בשעת שקיעה.

 

שילוב מטבחי חוץ לגינה עיצובים מיוחדים בהתאמה אישית

עיצוב של מטבח לגינה  תלוי בהמון פרמטרים שונים שעליכם לקחת בחשבון. קודם כל הגודל. בשביל לתכנן נכון צריך להעריך את היחס בין הגינה לבין המטבח ולמצוא את הפרופורציות הנכונות עבור הצרכים שלכם. דבר שני לא פחות חשוב בתכנון מטבח חוץ  הוא השילוב עם עיצוב הגינה. היחס האסתטי בין השניים הוא המאפשר את האווירה הנינוחה ואת תחושת הביתיות המלווה כל אירוע וכל מסיבה.

 

מבחינת טיב החומרים צריך להקפיד לבנות את המטבחים מחומרי גלם עמידים לתנאי מזג האוויר. עליהם להיות בעלי עמידות ללחות, אבק ולתנאים של חום קיצוני או גשם. הציוד הבסיסי למטבח כולל כמובן, כיור, משטחי עבודה וגריל. חשוב גם להשאיר מקום לחפצים נוספים העשויים להיות יעילים במיוחד. תנור, מדיח כלים, מקרר וכל חפץ אחר מתאים.

 

ייעוץ ובנייה של מטבחי חוץ לגינה

אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ בנוגע לתכנון נכון של מטבחי חוץ לגינה. קודם כל אנחנו נשמח לייעץ לכם בנוגע לגודל ולאופן השילוב של המטבח בתוך החצר. בכל הקשור לאביזרים הנלווים, חיבור לחשמל ולמערכת תאורה, כיורים, כיריים עם גז, משטחים שונים, השארת מקום למקרר או למדיח כלים ובניית מעשנה לבשר ודגים, יש לנו את כל מה שנדרש בשביל לבנות עבורכם את מטבח הגינה שלכם.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected