הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

רעיונות למטבחי גינה מעוצבים

חזרה למאמרים

רעיונות למטבחי גינה מעוצבים
אירוח של חברים ובני משפחתנו מאפשר לנו ליצור זיכרונות ייחודיים עם האנשים הקרובים לנו ביותר, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר עם סעודה טעימה. למרות שהמטבח נתפס תמיד כחדר פנימי לבית, כיום ניתן ליצור מטבח חוץ נפלא שיאפשר לכם לארח בחצר ביתכם תחת כיפת השמיים.
 

מטבח גינה – ממה הוא מורכב?

מטבח גינה מהווה יחידה המורכבת ממספר ארונות (לרוב בין 2-4 ארונות), כיריים וראש גריל שניתן להכין עליו אוכל. מטבח גינה מעוצב מגיע במספר גדלים ודגמים, ואתם יכולים להתאים אותו בדיוק לטעמכם האישי והצרכים שלכם. הודות למזג האוויר החמים בישראל ששולט במרבית ימות השנה, תוכלו להשתמש במטבח החיצוני שלכם מתי שתרצו ולערוך ארוחות קטנות או גדולות כאוות נפשכם.
 

מטבחי חוץ מעוצבים בגינה – מה חשוב לדעת?

מטבח גינה נשמע כמו פריט פשוט בעל רכיבים בודדים בלבד, בניגוד למטבח רגיל, אך חשוב שתחליטו על הגורמים הבאים כאשר אתם מזמינים מטבח חוץ לביתכם:

 • האם לבחור במטבח נייד או נייח – אתם יכולים לבחור במטבח שמורכבים לו גלגלים המאפשרים לנייד אותו ממקום למקום, או במטבח נייח שעומד במקומו במשך מרבית ימות השנה. מטבח גינה נייד מתאים לדירות שבהן יש מרפסת שניתן להזיז תחתה את המטבח בימים גשומים. מטבח נייח מתאים לחצרות מוצלים עם פרגולה, אך אם אין חלקה שהמטבח יכול לעמוד תחתיה, מומלץ לבחור במטבח נייד.
   
 • חומרי גלם – ישנם חומרי גלם רבים שנראים נפלא, אך הם אינם עמידים במיוחד. בהתחשב בעובדה שמטבח חיצוני יעמוד תחת קרני השמש ויספוג לא מעט קרינה, חשוב לבחור בחומרי גלם איכותיים ועמידים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. אלומיניום ונירוסטה הם שני חומרי גלם המככבים בפריטים חיצוניים רבים הודות לעמידות והחוזק שלכם, ולכן מומלץ לבחור אותם בעת עיצוב המטבח החיצוני שלכם.
   
 • כמות ארונות – כאמור, מרבית המטבחים החיצוניים כוללים בין 2-4 ארונות, אך אין זה אומר שאתם מוגבלים למספר הזה. אם אתם זקוקים לשטח אחסון גדול יותר, תוכלו לבחור כמות גדולה יותר של ארונות עבור המטבח שלכם. מטבחים עם יותר משתי דלתות בנויים בצורת האות ר', כך שתוכלו לעצב לכם יחידה אשר תיראה כמו מטבח קטן וחיצוני.
   
 • גודל – מטבחי חוץ מעוצבים בגינה שהם גדולים יחסית בהחלט יוצרים רושם ומאפשרים לאחסן בהם לא מעט פריטים. אולם, חשוב שתיקחו בחשבון את הגודל של המטבח והאם הוא יתאים לגינה/מרפסת שלכם. אם יש לכם שטח קטן, עדיף לא לבחור במטבח גדול ש"ישתלט" עליו ויתפוס מקום רב מדי.

לאחר שתחליטו על הפרטים הטכניים של עיצוב המטבח החיצוני שלכם, תוכלו לפנות לחלק המהנה ביותר – עיצוב המטבח. באמצעות מעצבים מומחים, תוכלו לבחור מטבח בגוונים שאתם רוצים, בגודל שמתאים לכם, מחומרי גלם מגוונים, ולבחור תוספות נוספות שיהפכו את המטבח החיצוני שלכם למושך לא פחות מהמטבח הפנימי.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected