הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

עיצוב הגינה באופן ייחודי

חזרה למאמרים

החצר שלכם אשר עומדת נטושה וזנוחה, יכולה להיות מקום נהדר בו תוכלו לשתול צמחים, ליהנות מירקות טריים ולהוות מקום בו תוכלו לארח חברים ובני משפחה, וזאת בעיקר אם תעצבו ותבנו את הגינה בסגנון עליו תמיד חלמתם. אבל אילו סגנונות ישנן לגינות גן? וכיצד מתחילים לעצב את הגינה?

גינות גן מעוצבות – הסגנונות והדרך לעצב

גינה מעוצבת, יפה ופורחת מהווה אלמנט מושלם למי שרוצה ליהנות ימים נעימים בחוץ בבילוי עם משפחה וחברים. חצר מטופחת מעולה עבור מי שרוצה לשתול זרעי ירקות בגינה ועשבי תיבול, כמו גם עבור כל מי שרוצה שהחצר האחורית שלו תהווה "חלקת אלוהים" קטנה בה ניתן ליהנות מיום אביבי נפלא!

לעיתים שורשים של הצמחים שמגדלים בגינה נכנסים לתוך מערכת הביוב ונדרש לבצע צילום ביוב בכדי לבחון האם מערכת הביוב מתמחת לגינה נפגעה.
 

כיום ישנם מגוון סגנונות עיצוב גינה המתאימים לאקלים הארץ ישראלי מהם אפשר לבחור. אז מהן הסגנונות השונים?

 

גינה ים תיכונית – גינה ים תיכונית נחשבת בשנים האחרונות לדרך הנכונה ביותר לעיצוב גינות ישראליות וזאת בשל התאמת הצמחים למזג האוויר הים תיכוני. גינה כזאת מאופיינת בסוג של "אי סדר" שעובד נכון עם עצי לימון בחצר האחורית, שיחי וורדים הפזורים לאורך הגינה, הגדרת שטחים לגינות ירק גדולות וגינות תבלין, הנחת עציצי חרס על משטחים או כל גבי האדמה ועוד. גינות ים תיכוניות מלאות צבע וצמחייה וניתן לעצב כאלה בכל שטח, בין אם קטן או גדול.
 

גינה כפרית - גינה כפרית ידועה בעומס הצמחים שיש בה. הגינה מלאת שיחי בוגנוויליה מרשימים, עצים עמוסים בפירות הדר, שיחים ירוקי עד מרשימים, עצים אורן גבוהים לקבלת פרטיות בגינה כמו גם שטחים המיועדים לשתילת ירקות ועשבי תיבול. גינה כפרית נחשבת מקום נהדר בו ניתן להשתמש באלמנטים עשויי עץ מלא כמו אדניות משטחים, ריצוף ועוד.
 

גינת זן – טרנד נוסף בתחום עיצוב גינות אשר מתאים באורח פלא למזג האוויר הים תיכוני! גינות הזן המגיעות אלינו מהמזרח הרחוק, נועדו לשמש מקום לרוגע ושלווה, והן מכילות עצים ננסיים קטנים הפזורים לאורך שבילי חלוקי נחל עליהם ניתן לפסוע. בגינות זן תמצאו כרי דשא סיני לתרגול יוגה ומדיטציה, גינות כאלה יראו וירגישו נפלא עם מזרקות קטנות וגדולות שימוקמו בשטח הגינה, כמו גם בתוספת בניית אגנית מים בה דגים יפנים צבעוניים השוחים בין פרחי מים לבנים.

כיצד אפשר לעצב את הגינה?

על מנת לעצב את הגינה בסגנון עליו תמיד חלמתם, מומלץ בראשית לפנות אל גנן מקצועי או אל חברה לבניית גינות שתאפשר לכם עיצוב מושלם ויעיל. במידה ותרצו לעצב את הגינה לבד, חשוב לבצע מחקר אודות סגנונות העיצוב ולבחור את הסגנון המתאים לכם ביותר.

בנוסף, יש לתכנן את העבודה בגינה באופן מקצועי כך שהקרקע תוכן לשתילה ותפיק צמחים חזקים. עוד מומלץ לפנות אל משתלה טובה שתאפשר לכם טיפים והתאמת צמחים לגינה, לרכוש ציוד מותאם לעבודה בגינה, וזאת כדי לעבוד בגינה בצורה יעילה, נכונה וכיפית! 

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected