הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

עיצוב גינות לבנייני מגורים

חזרה למאמרים

תמיד חלמתם שתהיה לכם גינה אישית במרפסת או בגג, אחת כזו שתהיה נגישה לכם ולילדים שלכם וצמודה בכל זמן שתרצו? קיימים מגוון עיצובי גינות לבתים ולבנייני מגורים ואחד מהם הוא עיצוב גינה בגג. מדובר בעיצוב מיוחד בו אתם בוחרים לקחת שתלים יפיפיים של צמחים ומבצעים סידור מתוכנן שמשלב צבעים שונים ואווירה של רוגע. עיצוב גינה בגג או במרפסת הם פתרון אולטימטיבי למי שלא מתגורר בדירה צמודת קרקע ואוהב מאוד את הטבע קרוב אליו. עיצוב מהסוג הזה, מאפשר לעירוניים ליהנות מחוויה אחרת במרפסת או בגג כשהגינה קרובה אליהם.

 

מי שעוד לא מיקם בביתו גינה עדיין לא מבין את החשיבות שלה – מדובר במקום שהוא מעבר לעיצוב מיוחד ושונה, המקום מאפשר מפלט ורוגע לכאלה שרוצים לנקות את הראש. במקום לצאת לטבע המרוחק, אפשר ליצור בבית פינה או במקרה הזה, גג שלם, בו ניתן להשקיע בעיצוב גינות מושקע שיוסיף לשגרת החיים העירונית שלכם קצת צבע. לכן, בשביל לעצב משהו בסגנון הזה עליכם לפנות לאנשי מקצוע איכותיים שיודעים לעצב עבורכם את מה שאתם מדמיינים. קיימים מגוון עיצובי גינות שונים שיכולים להתאים לכל גג ומרפסת, כל שעליכם לעשות הוא לחשוב אילו שתילים אתם מעוניינים לרכוש, אלו אבנים מחוספסות מתחשק לכם וכדומה. אחרי שתבחרו את הפריטים האידאלים, תוכלו לפנות לאנשי מקצוע שיהיו מסוגלים להגשים לכם את החלום.

 

עיצוב גינות הפך עם השנים לטרנד העיצוב הבא לכל בית דירות בבנייני מגורים עירוניים. השוני בעיצוב גינות בדירות הללו מדירות פרטיות, הוא כמות השטח שמוקצב לכם. במושבים, בהם יש בתים פרטיים ושטחים עצומים מעוצבים, ניתן לעצב על כמות שטח גדולה וכמעט ולא מוגבלת. במקרה הזה, בעיצוב גינה על הגג או במרפסת, אתם צריכים לדעת כמה מקום להקציב לעיצוב הגינה שלכם. האם אתם מעוניינים שחלק מהגג יהיה מקום ישיבה לאורחים? או שבא לכם שהחלק ממנו יהיה פרטי ואינטימי בשבילכם? ניתן לעצב חלק מהגג ולאפשר לכם מקום ישיבה בשביל שתוכלו לצפות גם בגינה הקסומה שעיצבתם וגם בכוכבים.

 

בחירת הצמחים צריכה להיעשות בקפידה שכן, לא כל צמח מתאים לכל העונות ועל כן, הבחירה צריכה להיות שקולה ורלוונטית עבורכם. כלומר, בשביל שכרגע תוכלו ליהנות מגינה יפה, תצטרכו לבחור בצמחים רלוונטיים כעת ובמידה ובעונה הקרה או החמה הם לא יצמחו, אתם תצטרכו להמתין להם עונה אחת. אבל זה לא העיקר. עיצוב גינות בבנייני מגורים נותנת מקום לכל המשפחה ובפרט לילדים, לשחק ביחד, ליצור אווירה משפחתית שאי אפשר להשיג אותה באזורים עירוניים. לכן, במידה ואתם חולמים להוציא את הילדים שלכם לגינה, הפעם אתם לא צריכים להרחיק עד לגינה הקרובה לביתכם, עיצוב גינות במרפסת או בגג לבחירתכם יכולה להוביל אתכם לחוויה עם הילדים בצורה אחרת ומשתלמת. הגיע הזמן להוציא את הגינה למרפסת או לגג ליהנות גם מאווירה מרגיעה וגם מחיק משפחתי מהנה.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected