הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

מעצבים את הגינה עם פינות ישיבה מעץ מלא

חזרה למאמרים

הגינה הביתית שלנו היא אחד המקומות החשובים לנו ביותר, מדובר במקום שאליו אנחנו נהנים לברוח כדי לתפוס קצת שקט, המקום שבו אנו באמת מוצאים את הריכוז המקסימאלי להכנת עבודות או קריאת ספר, המקום שבו מתפתחות השיחות העמוקות המרגשות ביותר עם הקרובים שלנו והמקום שבו אנחנו הכי יכולים ליהנות מהטבע והאוויר שיש לנו מסביב. את כל הדברים האלו ועוד הרבה יותר אנחנו יכולים לעשות בגינה שלנו אבל אם האווירה או התחושה בגינה לא תהיה מושלמת הכל יראה לנו פחות מהנה ופחות מרגש. עיצוב הגינה הוא תחום מאוד חשוב אם אתם רוצים להשיג הנאה מקסימאלית מהגינה ומלבד הפרחים, הצמחים, העצים והגידולים שאתם בוחרים אתם צריכים לבחור בקפידה גם פינת ישיבה לגינה שתעניק לכם תחושה נהדרת.

מערכת ישיבה לגינה מעץ מלא – כל היתרונות
מערכת הישיבה לגינה היא למעשה היהלום שבכתר, הדובדבן שבקצפת וגולת הכותרת של הגינה שלכם ולכן עליכם להשקיע הרבה מאוד מחשבה טרם הבחירה. יש פינות ישיבה בכל הגדלים, בכל הצבעים, בכל הסגנונות ובכל החומרים וכמובן שאתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב אבל שזה מגיע לחומר שממנו עשויה פינת הישיבה עליכם להיות מאוד ממוקדים ולהבין בדיוק בפני איזו החלטה קריטית אתם ניצבים. מערכת ישיבה לגינה מעץ מלא מכילה בתוכה אינספור יתרונות וביחס לפינות הישיבה מהחומרים האחרים כמו ברזל או פלסטיק אפשר להגיד שזו פשוט ליגה אחרת. פינת ישיבה מעץ מלא גם נראית נהדר ומשתלבת מצוין עם הירוק והטבע שמסביב, גם חזקה ויציבה הרבה יותר מכל חומר אחר, גם קלה מאוד לניקוי או חידוש בעת הצורך לאחר מספר שנים וגם מחזיקה המון זמן ולא נהרסת ממזג האוויר או השמש כמו החומרים האחרים. אז כפי שאמרנו, אתם יכולים לבחור מבין הרבה מאוד גדלים, צבעים וסגנונות אבל שזה מגיע לחומר שממנו עשויה פינת הישיבה ההחלטה שלכם חייבת להיות טבעית וקלה.

אל תפחדו להתפרע עם הדמיון שלכם
לא משנה אם אתם מחפשים פתרונות לעיצוב הגינה או המרפסת, חשוב מאוד שלא תחששו ללכת עם הטעם שלכם ועם הדמיון הפרוע שלכם. מה שיכול להיראות למישהו אחד כמו עיצוב מוזר יכול להיות מושלם עבור האחר ולכן בעת ההחלטה חשבו רק על מה שטוב עבורכם ועבור משפחתכם ולא עבור החברים או בני המשפחה שיכולים לתת עצות אבל לא לקבוע עבורכם כיצד תראה הגינה או המרפסת שלכם. שיחים צבעוניים, פינות ישיבה במגוון צבעים, פרחים נדירים, אבנים קטנות ויפות וכל דבר אחר שנראה לכם ומתאים לטעם שלכם יכול להיות חלק מהעיצוב של המקום המיוחד שלכם. האווירה בגינה או במרפסת תיקבע בעיקר לפי העיצוב שתבחרו וכדי ליהנות במאת האחוזים מהגינה או המרפסת אתם חייבים לעצב אותן כך שהאווירה בהן תהיה נעימה ונוחה.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected