הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

כך מעצבים את המרפסת מחדש בשילוב דק עץ

חזרה למאמרים

עיצוב גינת גג עם דק עץהגינה והמרפסת הן חלק בלתי נפרד מן הבית ומי שמעצב את ביתו ודואג על קו עיצובי מסוים, וודאי מעוניין גם בכך שגינתו תהייה מעוצבת ואסתטית. ישנן לא מעט דרכים לדאוג שהגינה תהיה יפה ומטופחת, ניתן לעצבה באמצעות צמחים ופרחים מכיוון שמדובר בשטח שנמצא בחוץ ומקבל הרבה אור ומשקעים. יחד עם זאת, במקביל לשתילת הצמחים ניתן גם להוסיף ריהוט גן, התקנת ריצוף תואם וכדומה. ישנן גינות שונות ובגדלים אחרים, חלקן אף ממוקמות בחלקים ייחודיים של הבית כמו למשל גינות גג. לכל גינה ניתן לעצב אופי ומראה משלה, לפי בחירת הבעלים ובהתאם לאזור בו הגינה נמצאת.

 

בניית דק עץ בגינת הבית – אם סגנון אז עד הסוף!

לאחרונה ניתן להבחין כי יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין דק עץ בגינות, מרפסות וחצרות. יש עשרות סיבות לבחירה זו כאשר העיקרית היא השילוב בין אסתטיקה לנוחות. בניית דק עץ מעניקה לחצר ולגינה מראה מיוחד והדק משתלב היטב עם כל הצמחייה שצומחת בשטח הגינה. דק עץ מגיע ללקוח בצורה של לוחות עץ מלא, בצבעים וטקסטורות שונות. התקנה של דקים מעץ אורן בגינת הבית למשל הפכה פופולרית מאוד ברחבי העולם כולו מכיוון שהדקים שיש כיום לשוק להציע מתאימים לכל תנאי מזג האוויר ומצופים בשכבת הגנה המונעת פגיעה של מזיקים ומתאימה לתנאי האקלים השונים. כמו כן, יש שבוחרים לעצב את הגינה בכך שמתקינים דק סביב הבריכה או בשטח של פינת הישיבה או המשחק. הדק משמש כריצוף בטיחותי ואמין, המונע החלקה ומחזיק מעמד לאורך שנים.

 

בניית דק בחצרות ובגינות גג – סגנון עיצובי יוצא דופן

בגינות גג נהוג להתקין דק על גבי הרצפה הקיימת ובכך להעניק לחלל מראה מרשים יותר. בדרך כלל, משלבים עם התקנת הדק גם צמחים ופרחים ובכך מעניקים לגינת הגג מראה פורח וחי. בחצרות ניתן להתקין דק על גבי האדמה הטבעית שבחצר. לעיתים ניתן לצקת בטון ומעליו לבנות את הדק ועל כך ניתן להתייעץ עם איש המקצוע. קיימים סוגים שונים של דקים, ההבדלים ביניהם תלויים בסוג העץ שממנו הדק מיוצר, מצבע הדק, מהצפיפות של הדק ומהעלות שלו.

אם הנכם מרגישים כי גינתכם איננה מוצאת חן בעיניכם או משעממת ניתן לעצב את הגינה בפעם אחת באמצעות השיטה של איגלו גארדן - באמצעות התקנת דק, שתילת שיחים מעוצבים למיניהם ובאופן זה להעניק לגינה מראה מסודר, נקי ומרשים. כמו כן, הגינות של איגלו גארדן חסכוניות מבחינת התחזוקה ומבטיחות ללקוח הנאה ושביעות רצון.

 

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected