הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

להתאים את הדלת לגינה

חזרה למאמרים

מה כל העניין בבחירת דלת? דלת היא למעשה מה שמפריד בין החוץ לפנים ומלבד הגנה ושמירה היא גם דרך לסגור חלל מוגדר ולהעניק תחושת פרטיות. לכן, אם עיצבתם גינת גג בעזרת איגלו גארדן, אתם חייבים דלתות כניסה לגני גג.
 

מה הן גינות הגג של איגלו גארדן?
 

גינות הגג של איגלו גארדן הן גינות המיועדות למקומות בהם אין קרקע, כמו מרפסות או גגות פרטיים. במקום להשאיר את מתחם הגג ריק וחסר אופי, אפשר להכניס צבעוניות ויופי באמצעות שיחים מעוצבים ותכנון נכון של השטח, וכך תוכלו ליהנות מפנינת טבע גם בתוך הבית. השיטה הייחודית שלנו לעיצוב גינות מאפשרת גם לאנשים שאינם מתגוררים בבתים פרטיים עם שטח אדמה, ליהנות מפינת נוי טבעית ומזמינה, שמוסיפה חן רב לבית גם למסתכלים מבפנים וגם למסתכלים מבחוץ.

הגינות שלנו מתאימות לגגות של בתים ומרפסות דירות, אך לא רק לשם. את גינות הגג שלנו אפשר לתכנן גם עבור אולמות אירועים, המעוניינים לתת ללקוחותיהם חוויה של אירוע בטבע או חופה בסביבה מקושטת ומעוצבת. כמו כן, אם אתם בעליו של בית קפה הנמצא בקומה גבוהה או שאין לו קרקע המתאימה לשתילת צמחים, גם כאן אנחנו הכתובת. למעשה גינת גג יכולה להתאים לכל בית עסק, משרד או מתחם שיש לו גינת מרפסת או גג פרטי.
 

מה הקשר לדלתות כניסה?
 

על הגינה היפהפייה שלנו צריך לשמור ולהגן כמו שצריך, אבל לא לזה אנחנו דואגים, כי בכל זאת מדובר בגג פרטי או במרפסת ביתית. אבל בכל יציאה לגג יש צורך בדלת, ומכיוון שאנחנו משקיעים כל כך הרבה בתכנון ועיצוב גינה שתהפוך את הגג לפינת חמד, אנחנו חייבים שהתמונה תהיה מושלמת והדלת תשתלב במראה המיוחד שיתקבל.

התאמת דלתות כניסה לגני גג לא חייבת להיות מורכבת או יקרה, אך היא מצריכה חשיבה והבנה בסטייל ובעיצוב פנים. לשם כך תוכלו להיעזר בייעוץ של גורם מקצועי כמו חברת וריאציה או להסתובב בין אולמות התצוגה של יצרני הדלתות ולהתרשם במו עיניכם, עד שתמצאו את הדלת המתאימה לגג היפהפה שלכם. הדלת יכולה להיות מעוצבת בסגנון כפרי, קלאסי או יוקרתי, והיא יכולה לרמוז לבאים מתוך הבית, איזו הפתעה מחכה להם מאחוריה.
 

עם הדלת המתאימה, גינת הגג של איגלו גארדן יהפכו תוך זמן קצר למקום האהוב ביותר על כל בני הבית, וזו הבטחה!

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected