הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

טיפים לטיפוח הגינה

חזרה למאמרים

אין כמו גינה יפה ומטופחת מחוץ לבית, שהיא מפלט מכל הטכנולוגיה וההמולה. גינה שהיא אי קטן של טבע משלכם. אם אתם מרגישים שהגינה שלכם לא מספקת לכם את התחושה הזו, להלן כמה טיפים על מנת להפוך אותה לממלכה מטופחת וקסומה.

הצמחים שמסביב

בכל גינה יש צמחיה, שזה למעשה שילוב של דשא עם פרחים, שתילים ועצים. חשוב להשקיע בצמחייה ולתכנן אותה כך שהיא תהייה פרקטית ותנעים את הנוף שלכם. גם מערכת ההשקיה צריכה להיות בנויה כך תגיע לכל צמח וצמח, שתהיה בהישג יד או נטועה לצד הצמחייה. במידה והתחזוקה נחשבת לכם יקרה ולא הייתם רוצים לבזבז כמויות של מים, דשא סינטטי יכול בהחלט לעשות את העבודה ולהפוך את הנוף לירוק ומלבלב.

פרגולות וסכך

כדי שתוכלו לשבת במרגוע ולא להיצלות בשמש החמה, ושגם הצמחים שלכם יקבלו מדי פעם קצת צל ומסתור מפני גשם זלעפות, חשוב שתהייה סככה או פרגולה יציבה ועמידה שתעניק הצללה ותחסה מסערות עזות. ישנן פתרונות הצללה רבים היום, יש סוככים רבים שיעשו עבורכם את העבודה בקלות יתרה; יש כאלה שמגיעים עם מנוע, יש סוככי זרועות בעלי שטח הצללה צר או רחב ובמידות שונות. חשוב שיהיו איכותיים ויספגו את קרני השמש בקיץ ואת הברד בחורף. אל תשכחו, פרגולות או סכך, אלו מסוג הדברים שקונים אחת לשנים רבות, לכן חשוב להשקיע ולא לחסוך באיכות.

שלב ההדברה

אז יש כבר צמחייה ויש סכך, מה נותר אם לא פינות ישיבה מפנקות? אבל רגע לפני שאתם קונים ומחליטים להכניס את פינות הישיבה, חשוב שתעשו דבר נוסף וזה -הדברה. הדברה חשובה כי היא מונעת את כניסת המזיקים לגינה שלכם. ושומרת על ניקיון החצר ולא מאפשרת בית גידול פוטנציאלי לחרקים. חברת הדברה בתל אביב תדאג להיפטר ממזיקים ולמנוע את כניסתם לגינה. וודאו שאתם בוחרים בחברת הדברה אמינה בעלת ניסיון בתחום.

פינות ישיבה למרגוע 

כעת הגיע שלב הכנסת הריהוט שכולל פינות ישיבה ושולחן לארוחות משפחתיות, גם כאן כדאי לבחור סוג ריהוט שמיועד לגינה, מחומרים עמידים. ניתן לפרוס מחצלת נעימה, להניח עליה כריות. אפשר ליצור פינת בישול קטנה לארוחות בחוץ, לתלות ערסל נעים, לשלב פופים רכים וכסאות שיזוף לקיץ. עבור הילדים כדאי להכניס בריכת פלסטיק שניתן לאחסן בחורף, להניח מגלשה נחמדה או טרמפולינה להוצאת אנרגיות. עיצוב גינות הופך את האווירה להרבה יותר נעימה!

דק לרצפת הגינה

לאחרונה יש נטייה לעשות דק לרצפה שתחת הפרגולה או הסכך, זה מעניק מגע נעים לרגליים היחפות ומראה יפיפה. במידה ותבחרו אחד כזה חשוב שהוא יהיה איכותי ושההתקנה שלו תתבצע באופן הכי מקצועי שיש. זה דק שמיועד לחוץ, הוא חייב להיות עמיד ולהחזיק בתנאים הרבה יותר נוקשים מהבית.  להשלמת המראה של הגינה שלכם תוכלו להכניס פריטים מטעמכם האישי, כמו פסלונים, תמונה ותאורה מיוחדת.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected