איגלו גארדן

טיפים לבחירת מעקה גינה

חזרה למאמרים

זה כבר לא חדש, אם פעם היה ניתן לראות מעקות מפוארים לגינה רק בסרטים, שהרי כיום ניתן ואפילו רצוי לסיים איתם את השיפוץ או נראות הנוף. פרברים ירוקים, חצרות ירוקות, כן, בדיוק כמו הנוף הכפרי שרואים על המרקע ועכשיו, זה קורה גם אצלכם בבית. אז איך בוחרים? איך הופכים את הגינה שלכם לחלק הכי יפה בבית? בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים הבינו שבית קרקע זה דבר נהדר ובפרט העיצוב הסופי של גינה המשלימה את נראות הבית. אז איך בוחרים נכון? מה עושים ולמה יש יותר משקל? לעלות או  לבחירת החומרים? במיוחד עבורכם, טיפים לבחירת מעקה לגינה.

 

על מה אתם חושבים? סימון מטרות

 

הדבר הראשון שאליו הנכם מחויבים לשים לב, מדבר על סימון מטרות, מה אתם צריכים בפועל? חשוב לציין כי לצד העיצוב, הגדרות נועדו בראש ובראשונה לשמור על הפרטיות. מאידך, מי אמר שאי אפשר לשלב בין פרטיות, ביטחון ונראות נהדרת? כאמור, הגינה היא המקום הנהדר ביותר בכדי לייצר איכות משפחתית הכוללת גם ברביקיו בגינה, ערבי קריוקי, מסיבות ועוד. יש כל כך הרבה מטרות, אז לפני שיוצאים ובוחרים מעקות חוץ כחלק מגדר מהודרת של גינה, חשוב קודם כל לסמן מטרה! אז לצד המטרה, קחו בחשבון את מידת הקרבה לרחוב, יש לקחת בחשבון גם את גודל הגינה ושוב, לבדוק את הצורך בפרטיות לצד טעם וסגנון אישי שלכם. בהמשך למטרות, חשוב מאוד גם לא לשכוח את עניין הבטיחות. מעבר לכך, תחושת הפרטיות הינה לא פחות חשובה וזאת גם מפני אנשים שאינם רצויים או מעוברי אורח סקרנים. חשוב לציין, גדר נחשבת כדבר יעיל ביותר גם לצרכי הרתעה של פורצים או גנבים ומכאן כאשר בוחרים אותה- חשוב לבחור מעקה עם חומרים איכותיים היכולים לתת מענה לכך.

 

בחירת חומרים התקנה ותחזוקה

 

בשלב הבחירה של הגדר, חשוב מאוד לקחת בחשבון גם את עניין החומרים- זה למעשה ימנע בלאי וישמור על גדר חזקה. חשוב לציין, כאשר בוחרים גדרות מחומר המותאם למזג אוויר, הן תשארנה להרבה זמן ואף לא יחלידו. ראוי שלא לחפש הוזלת עליות, בפרט לא כשמחפשים גדר שתהיה עמידה ונכונה בחוץ הבית. כאשר בוחרים גדר לחצר שלכם, רצוי להיוועץ עם נותני שירות מקצועיים בעלי מוניטין בלבד, אלו הם שיספקו לכם ייעוץ אודות החומרים הנבחרים, ההתקנה עצמה וכן תחזוקה מזערית. בחירת חומרים לגדר הינה קריטית, היות והיא זו שתקבע את עתידה של הגדר ואת היותה שימושית עבורכם. מחפשים גדר שתעניק לכם ביטחון, נוחות עם תחזוקה נכונה? בסופו של דבר, יש לבחור גדר שתקשור את כל הפרמטרים שהוזכרו החל מהרעיון, עד לשלב המטרה ובסופו של דבר יישום הרעיון ובניית גדר ייעודית המשלבת עיצוב לצד ביטחון ונעימות.

קראו עוד על: גינות מרפסת

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

   

     כתובת: קיבוץ חולדה (ליד בילו רחובות)
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:   suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY www.promote-marketing.co.il