הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

השילוב הנכון של פרגולה לגינה מעוצבת

חזרה למאמרים

אתם קמים בבוקר כוס הקפה כבר מוכנה עוד רגע ואתם יוצאים לעבודה הילדים עדיין ישנים. יוצאים לחצר יושבים לקפה של תחילת יום. אם תמיד חלמתם על גינה בה תוכלו לשבת בבוקר מוקדם עם כוס קפה ועיתון יש לנו הצעה עבורכם. פרגולה לגינה יכולה לשדרג באופן משמעותי את החוויה.

 

שילוב נכון של פרגולה לגינה בהתאמה לגודל של החצר ולאופי הבית תאפשר לכם להרגיש בנוח ובעיקר ליהנות מצל בימות הקיץ החמים. בארצנו הקטנה ימות החום נמשכים כמה חודשים ולפעמים פינה של צל בלב מדבר יכולה לשנות את כל היום.

 

אפשרויות העיצוב השונות מאפשרות שילוב מיוחד בין פתרון פרקטי לשמש הקופחת לבין עיצוב הגינה. תוכלו כיום לעצב את הפרגולה שלכם בשלל צורות וגוונים כולל בחירת סוג העץ המתאים והצבעים שישתלבו עם החצר או הגינה.

 

פרגולה לגינה כל הדרכים לשילוב המתאים

לפני שאתם ניגשים למלאכה עדיף לקבל ייעוץ בנושא מבעל מקצוע מיומן, אותו אגב תוכלו למצוא בפורטל הפרגולות הגודל בשם פרגוליין. השיקולים שעליכם לקחת בחשבון קשורים למיקום הפרגולה ולכמות האור והצל בחלקים השונים של החצר או הגינה. בשביל להפיק את הטוב ביותר מבחינת הצל ומבחינת הניצול של הפרגולה בכל שעות היום צריך לדעת איפה למקם אותה. דבר שני לא פחות חשוב הוא האסתטיקה. התאמה מבחינת העיצוב לעצים, לריהוט, לרצפה, כל דבר צריך להילקח בחשבון לפני שמתחילים לבנות את הפרגולה המתאימה.

 

בשביל לבחור נכון אתם צריכים ידע שרק לאנשים המומחים לעניין יש אותו. אצלנו לפני שאנחנו ניגשים לעבודה אנחנו מדברים עם הלקוח ומנסים להבין ביחד מה הכי מתאים לו. יש לקוחות שמעדיפים עץ ויש כאלו שמעדיפים פרגולה מאלומיניום. יש המעדיפים עץ אורן בגלל מחירו הזול ויש כאלו הרוצים את העץ היקר ביותר והאיכותי ביותר בנמצא.

 

בחירה נוספת הדורשת עיון היא האם אתם רוצים פרגולה פתוחה או סגורה. לכל אחת מהם היתרונות שלה והשיקול קשור לגורמים שונים בעיצוב הגינה. שילוב של פרחים ומטפסים עם הפרגולה, השימוש בה בימות החורף וכל שיקול אחר הקשור לעניין. בסופו של יום אין כמו יעוץ מקצועי ואישי בשביל למצוא את מה שמתאים לכם ביותר.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected