הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

הגינה עולה מהקרקע לגג

חזרה למאמרים

הגינה עולה מהקרקע לגג - טרנד גינות גג במגדלי יוקרה

במשכנות אמנים, מגדלי יוקרה במוצקין, רואים את הים מהקומה הגבוהה ביותר. המגדלים הגבוהים, שמשקיפים על חופי הים של הקריות וחיפה, מושכים אליהם דיירים חדשים שעד לנקודה הזו התגוררו בבתים פרטיים. אלו בתים עם גינות שטופחו במשך שנים והיום מוחלפות בדירות המעוצבות. כך גם במגדלים רבים נוספים בכל רחבי הארץ.

אין שום צורך לזנוח את הגינה הירוקה ולהשאיר אותה מאחור. מי שבחר בקומות הגג של המגדלים, יוכל לטפח גינה למופת גם על הגג. בזכות פתרונות כמו איגלו גארדן לצד תכנון מחושב וחכם, אפשר ליצור אי ירוק גם בגובה העננים.

כמה שיותר חכם, יותר טוב

הטרנד של טיפוח גינות גג במגדלי יוקרה לא פסח כאמור על מגדלי יוקרה במוצקין, ממש כמו אלו שהפכו מפורסמים בזכות מיקומם בתל אביב.

הרעיון שמתבסס מאחורי טיפוח הגינות בגובה הוא פשוט – כמה שיותר חכם ומתקדם, כך טוב יותר. העלייה לגובה מחייבת חיפוש אחר פתרונות חכמים וחסכוניים יותר, כמו התקנת מערכות השקייה חסכוניות, עיצוב גינה מחושב שמשלב מחשבה מוקדמת על בחירת הצמחים ותחזוקתם השוטפת.

ההמלצה הגורפת היא להכניס לתקציב העיצוב בבית ליווי של חברת גינון מוסמכת, שיכולה להציע פתרונות גינון חכמים ומותאמים לגגות. בין היתר, יש צורך לתכנן היטב את החיפויים, לבנות ערוגות יציבות שמקבלות השקייה חסכונית המותאמת לאקלים בכל עונה ובחירה בצמחים שקל לתחזק גם בגובה כזה.

עיצוב שנראה לעין מהרגע הראשון

"לתת לטבע להיכנס פנימה", זו המלצה ששמענו ממעצבי פנים שהופקדו על עיצוב מגדלי יוקרה במוצקין ובכל רחבי הארץ. החלונות הגדולים, האור הטבעי וגם הטבע שחסר בקומות הגבוהות, מוסיפים לאווירה בבית ויוצרים תחושה יוקרתית, אבל גם אינטימית.

כדי ליצור עיצוב שמתחבר לטבע שבחוץ, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים, אלו שמאפשרים ליצור את המראה המושלם כבר מהרגע הראשון. השיחים המובנים שמציעה איגלו גארדן הם דוגמה טובה לכך. הם מספקים פתרון פשוט ונוח לגידול שיחים יפיפיים כבר מרגע השתילה בערוגה. התוצאה המרהיבה, שמותאמת בכל פעם מחדש לאווירה בדירה ועל הגג, נותנת את המענה ויוצרת מראה ירוק וטבעי מחוץ לחלונות הדירה.

פתרונות נוספים הם עצים ננסיים וקטנים שניתן לשנע אל הגגות בקלות, אפילו באמצעות המעלית, ולהציב בתוך ערוגות מובנות, שלא דורשות טיפול מיוחד.

לחשוב יצירתי, לחשוב יוקרתי

מגורים בדירות יוקרה הם שיקוף של לייפסטייל, אורח חיים חדש או כזה שאימצנו מזמן וכל הזמן משודרג, זו הזדמנות ליצור לעצמנו בית שנעים לגור בו, לארח, לנוח, להתענג על האוויר הצח ועל השקט.

הקמת גינה בגג היא חלק מהעניין. זה מתחיל בלחשוב על הקונספט הנכון, ממשיך בניתוח המקום והמשאבים ונגמר בעיצוב שקל לתחזק לאורך השנה ושבנוי על פתרונות מתקדמים וחכמים. גינה בגג היא לא ברירת מחדל, אלא הזדמנות לחבר בין הטבע בחוץ למגורים היוקרתיים בתוך העיר.

 

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected