הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

בריכות הנוי בגינה הפרטית

חזרה למאמרים

למה כדאי לשלב את בריכות הנוי בגינה הפרטית שלכם?

אתם רוצים להפוך את הבית שלכם למקום הנעים ביותר שתוכלו לשהות בו, וכך אתם מוצאים את עצמכם חושבים בלי סוף על אפשרויות חדשות ועל טרנדים בעולם העיצוב. אם ישנה קלאסיקה שתמיד מוכתרת כהצלחה גדולה היא בריכת נוי לגינה, שפעם אחר פעם מוסיפה המון לגינה שלכם. אם כן, מדוע כדאי לשלב את בריכות הנוי בגינה הפרטית שלכם? כל הסיבות, לפניכם.

1.משדרגים את הנראות של הגינה

כמובן שהסיבה הראשונה היא הסיבה החזותית. בריכות הנוי מוסיפות אלמנטים של טבע וזרימה לגינה שלכם, וכך הנראות של הגינה שלכם משתדרגת פלאים. במרבית המקרים הגינות הפרטיות בבתים הפרטיים מסתכמות בדשא, מספר עציצים ושתלים וריהוט גן. בעת שתשלבו את הבריכות המדוברות, אתם לוקחים את הגינה שלכם צעד גדול קדימה ומעניקים לה את כל מה שגינה יכולה לבקש.

2.הגינה שלכם היא חלק בלתי נפרד מהבית

רבים תוהים לגבי נחיצות ההשקעה בעיצוב גינות - בנראות ושדרוג הגינה. חשוב להבין כי הגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית שלכם, וכשם שאתם משקיעים בשיפוץ המטבח, בצביעת הקירות ובהחלפת חדרי הילדים, הרי שעליכם גם להשקיע בגינה. מזג האוויר הישראלי מאפשר לכם במרבית ימות השנה להנות מישיבה בגינה שלכם, כך שמדובר על השקעה ארוכת טווח. הסתכלו על הגינה בבית שלכם כעל חלק בלתי נפרד מהבית, תוך שתחשבו איך אפשר להפוך אותה למקום שנעים יותר לשהות בו.

3.החוויה שלכם כמארחים גדולה יותר

אתם מארחים בבית הפרטי שלכם לא מעט, וחלק בלתי נפרד מהאירוח מתרכז בגינה הפרטית שלכם. בעת שאתם מארחים את החברים והמשפחה שלכם, אתם רוצים להיות המארחים הטובים ביותר. בעת שתשלבו את בריכות הנוי בגינה שלכם, אתם מוסיפים רבות לנראות הגינה, וכתוצאה מכך גם מעניקים לאורחים שלכם חוויה טובה יותר מהאירוח שלכם. האם פעם חשבתם שבריכת הנוי תהפוך אתכם למארחים טובים יותר? הרי שהתשובה לכך חיובית. בעת שהגינה שלכם תהיה מזמינה יותר ואסתטית יותר, כך האורחים שלכם עתידים להנות יותר.

4.השקעה ממוקדת לטווח הארוך

לבסוף, הרי שמדובר על השקעה חד פעמית שאינכם צריכים להשקיע בה או לתחזק אותה. בעת שמדובר על עציצים או עצים, הרי שמדובר על תחזוק שוטף המצריך מכם זמן ומשאבים. כאן, מדובר על השקעה חד פעמית שעתידה לשרת אתכם לטווח הארוך. בכל פעם שתצאו אל הגינה שלכם, תוכלו להנות ממראות נעימים בחסות בריכת הנוי. זיכרו, מדובר על השקעה חד פעמית שתמלא אתכם בכל עת שתשבו בגינה שלכם.

בריכות נוי לגינה – מקשטות גם את אולמות האירועים

ההצלחה של בריכות הנוי הגיעו גם עד לאולמות ולגני האירועים. לבטח נפעמתם למראות הבריכות בעת שהייתם אורחים באירועים, וכעת, יש לכם הזדמנות להנות מהפאר ומהנראות המנצחת גם בבית הפרטי שלכם. תתחדשו!

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected