הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

בואו לעצב גינת חלומות באיגלו גרדן!

חזרה למאמרים

חברת איגלו גרדן הינה חברה ייחודית המתמחה במתן פתרונות עבור גינות גג או גינות צמודות קרקע. אנחנו מאמינים שבכל שטח שהוא ניתן להקים פינת חמד שכוללת גינה וצמחיה עשירה ויפה. אם גם אתם רוצים ליהנות מגינה מושקעת, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אצלנו ניתן לעצב גינות וליהנות מתוצאה נהדרת. הודות לשיטה הייחודית שלנו ולידע הרב שרכשנו בתחום אנחנו מציעים ללקוחות שירות מצטיין ומענה מותאם אינדיבידואלית לצרכים שלהם.

 

על בניית גדר מתאימה:

מעוניינים לגדר את השטח של הגינה שלכם? כמה חשוב שלגינה תהיה גדר מתאימה ויפה. היא זו שמגדירה את השטח ומאפשרת לכם ליהנות משטח פרטי ונעים לשהייה. כדי לעצב את הגינה בצורה מושלמת חשוב לכם שגם הגדר תהיה מעוצבת בהתאמה. ואכן יש כיום מבחר אפשרויות לעיצוב גדרות. יש מי שיבחר להציב גדר חיה מצמח מפותח שגוזזים אותו באופן קבוע, כך שהוא אכן יעשה רושם של גדר. אחרים יעדיפו לקבוע גדר אלומיניום. אמנם על פניו נשמע שמדובר במוצר קר וחסר אמירה, אך למעשה יש כיום מבחר עצום לשל גדרות ועיצובים מגוונים. כך שגם אתם תוכלו להתאים עבור הגינה שלכם את הגדר המוצלחת והמתאימה לכם בדיוק.

כדי שהגינה תהיה מושלמת חשוב כי הגדר תשתלב עם יתר האלמנטים שקיימים בגינה. כלומר, שהגדר, הצמחים ורהיטי הגן ידברו באותה נימה, ותיווצר במקום הרמוניה מושלמת. אנחנו בחברה מכירים את התחום היטב ורכשנו המון מיומנות בתכנון גינות גג וביישום התכנית בשטח. יש לנו את כל הכלים ואת הידע המקצועי שעוזר לנו להוציא אל הפועל את הגינות המושלמות והיפות ביותר, אתנו גם אתם תצליחו להגשים את החלום שלכם וליהנות מגינה מושקעת ויפה בטעם טוב. כדי להגשים את החלום אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולשמוע על המענה המיוחד שיש לנו לספק לכם.

פתרונות הגינון שלנו עשויים להתאים ללקוחות פרטיים, בעלי עסקים, מפיקי אירועים וכל מי שזקוק לצמחיה עשירה ושופעת בלי להמתין זמן רב לפריחה. אנחנו מוכרים את הצמחים או משכירים אותם – בהתאם לרצונו ולצרכיו של הלקוח.

 

מוזמנים גם אתם לפנות אלינו כדי לקבל פרטים נוספים ולשמוע כיצד תוכלו ליהנות מצמחיה נאה ומושקעת ללא כל עמל.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected