הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

בדק בית בפרויקט בניית גינה

חזרה למאמרים

בניתם גינה חדשה בבית, ואתם ממתינים בקוצר רוח ליהנות כבר מהגינה החדשה? כדאי שתמתינו עוד רגע קט ותזמינו בדיקת בדק בית בפרויקט בניית גינה, לפני שאתם מתחילים להשתמש בה. למה? מכיוון שמה שנראה לכם כלפי חוץ, הוא לאו דווקא מה שבאמת קורה, וייתכן מאוד שבתהליך בניית הגינה שלכם נוצרו ליקויי בנייה רבים, שיכולים לפגוע בחוויה האסתטית של הגינה החדשה ואפילו בחוויית השימוש בה.

 

מדוע חשוב לבצע בדק בית בפרויקט בניית גינה?

 

בדיקת בדק בית היא בדיקה מקצועית, המבוצעת על ידי איש מקצוע בעל הסמכה בהנדסת בניין. בדיקה זו, נועדה לבחון את איכות העבודה שבוצע בפועל, ואת התאמתה לתכניות הבנייה שגובשו לפרויקט. כאשר מדובר בבניית גינה, חשוב גם לבחון את העבודה שבוצעה בפועל אל מול היתרי הבנייה שניתנו לפרויקט, וגם התאמה זו נבחנת במסגרת בדיקת בדק הבית.

 

במהלך בדיקת בדק בית בפרויקט בניית גינה בוחן איש המקצוע את איכות העבודה שבוצעה, את מערכות ההשקיה והניקוז, את האופן בה הונחה הסלעייה בגינה, את בניית מפלסי הגינה, את השבילים, פריסת האדמה והאופן בו נשתלו השתילים והעצים בגינה. למעשה בדיקה זו כוללת בדיקה של כל ההיבטים האסתטיים, הפונקציונליים, ההנדסיים והבטיחותיים של בניית הגינה, ובסופו של דבר מספקת לכם דו"ח המפרט את כל ליקויי הבנייה שזוהו בבדיקה.

 

דו"ח זה הוא דו"ח שמקובל על רוב קבלני הביצוע, ואם בדו"ח יימצאו ליקויי בנייה הדורשים תיקון, מרבית קבלני הביצוע יבצעו את התיקונים הנדרשים על מנת להסדיר את הליקויים. זאת ועוד, במידה וקבלן הביצוע לא יסכים למלא את אחריותו כלפיכם, תוכלו להשתמש בדו"ח הבדיקה כראיה משפטית קבילה בבית המשפט.

 

מדוע חשוב לבצע את הבדיקה מייד עם סיום הפרויקט?

 

בדיקת בדק בית בפרויקט בניית גינה היא בדיקה שאותה אתם רוצים לבצע מייד עם סיום הפרויקט ולפני שאתם מתחילים להשתמש בגינה החדשה שלכם. הסיבה לכך היא שאתם רוצים להבטיח כי כל תקלה או ליקוי שיימצאו בבדיקה, יהיו ניתנים להטלה על אחריותו של קבלן הביצוע, ולא עליכם. על מנת למנוע מצב בו קבלן הביצוע מאשים אתכם בליקויים שנמצאו, חשוב שתבצעו את הבדיקה מייד עם תום הפרויקט. במקרים רבים, אף תוכלו להתנות את העברת התשלום האחרון לקבלן הביצוע בתיקון כל הליקויים שיצוצו בבדיקת בדק בית בפרויקט בניית גינה.

 

גינה היא מערכת לא פשוטה. לאחר בניית גינה יכולים להיווצר ליקויים רבים בהיבט של יישור השטח, שקעים ובורות, תקינות מערכות הניקוז וההשקיה, בטיחות סלעיה ועצים ועוד שורה של אלמנטים שיכולים ליצור ליקויים ברמות שונות. בדיקת בדק בית בפרויקט בניית גינה היא הבדיקה המקצועית שתפרט בפניכם את כל הליקויים הקיימים, ותאפשר לכם לדרוש את תיקונם מקבלן הביצוע, ואף לשמש אתכם כראיה משפטית קבילה על פי הצורך.

היכנסו לגלריית עיצוב גינות המיוחדת שלנו באיגלו גארדן.

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected