הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

איך להפוך את הגינה שלכם לבטיחותית?

חזרה למאמרים

אין כמו גינה לבית! הגינה מזמינה אתכם ואת בני הבית לשעות של בילוי משותף וניקוי הראש בסיומו של יום עבודה. בגינה אתם נהנים לארח ולשוחח עם ידידים. זה המקום הנעים והכיפי שלכם! כמובן שצרי להשקיע בגינה כדי שיהיה נעים וטוב לשהות בה. כמובן שהיא צריכה להיות מאובזרת היטב. מה שאומר שתוכלו לצאת ולדרוך על הקרקע, למצוא מקום נוח לשבת ולהניח חפצים. כל זה מובן מאליו כמעט כאשר מדובר בבית. אבל כשמדובר על גינה כל אלו אינם תמיד אפשריים. כי שתוכלו לצאת לבלות יש להשקיע ולארגן את המקום כראוי.

בטיחות מעל הכול!

אבל עוד לפני שנפרט על הריהוט ועל כל האביזרים הנחוצים נדגיש כי לפני הכול יש לשים בראש הרשימה את עניין הבטיחות. כי גינה עשויה להיות נהדרת אם היא מאורגנת כראוי, אך עלולה לסכן את המשתמשים אם היא אינה בטיחותית. מעקות למרפסת - מעבר לכך שמוסיפות יופי לגינה שלכם, הן משדרות ותורמות לבטיחות של דיירי ומוזמני הבית. האם הגינה שלכם נסגרת בשער בטיחותי? שימו לב ששער הוא תנאי בסיסי והכרחי לגינה שלכם. כי בלי שער הגינה אינה מתאימה לשימוש. ראשית בגלל הפן הבטיחותי – אתם לא יכולים לשבת בנחת ולהתרווח על הכיסא או הנדנדה כאשר הגינה פתוחה וחשופה לכל מבקר. שימו לב שאם יש לכם ילדים קטנים הרי הסיכון גדול פי כמה. האם אתם יכולים לאפשר לילדים לצאת לגינה כאשר מעבר לפתח יש כביש סואן? האם אתם יכולים לאפשר להם לבלות בל לדעת מי עוד עלול להיכנס לשטח שלכם בקלות רבה? כדי לעשות את המקום למגודר ולא לאפשר לזרים להיכנס פנימה עליכם להתקין במקום שערי כניסה לחצר מיוחדים שיגדרו היטב את השטח שלכם ויאפשרו לכם לנעול את הגינה לכניסה וליציאה.

ריצוף וחיפוי

גינה היא מקום נהדר לצמחיה ולגידול עצים ופרחים. אבל כאשר כל הגינה מחופה באדמה אתם לא יכולים לצאת אליה ולהסתובב בה. מכיוון שכל צעד שלכם ממלא את סוליות הנעליים בבוץ מלכלכך! זה לגמרי לא נעים ולא מזמין לצאת בצורה כזו לגינה. מכיוון שכך חשוב לכם לחפות או לרצף חלק מהגינה. ניתן לרצף באריחים המתאימים לאריחי חוץ, אך אפשר לחפות גם בדשא סינטטי ובחומרים נוספים. עיצוב גינות הנה ההתמחות שלנו באיגלו גארדן!

ריהוט נוח

כדי לשבת אתם צריכים לרהט את המקום. ניתן להציב פינות ישיבה או כיסאות גינה. כמו כן מתאים להציב שולחן גינה מתאים ונוח. כמובן שניתן לשלב מתקנים כמו נדנדות וערסלים חווייתיים. שימו לב שהרהיטים צריכים להתאים לשימוש תחת כיפת השמים כדי שהם לא יינזקו במהלך השימוש בהם.

הצללה

לשבת תחת השמש הקופחת? לא בא בחשבון. עליכם להצל על הגינה עם סככה או גגון מיוחד. כך המקום יהיה מוצל ונעים לשהייה.

הגינה שלכם תהיה שימושית ונעימה לאחר שהיא תהיה בטיחותית. התקנת שער כניסה מתאים תאפשר לכם לעשות שימוש מועיל במקום!

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected