הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

איגלו גארדן – גינות קרקע מעוצבות

חזרה למאמרים

אצלנו באיגלו גארדן מתמחים בייצור ושיווק שיחי איגלו גארדן המאפשרים עיצוב גינות על כל סוגי המשטחים. אנו מתמחים בעיצוב גינות קרקע בסיוע שיחי האיגלו גארדן, צמחי נוי ופרחים נוספים מסוגים רבים ומגוונים.אנחנו באיגלו גארדן מתמחים בתכנון ועיצוב גינות קרקע בשיטת איגלו גארדן. שיטת איגלו גארדן היא פטנט ישראלי מוגן המאפשר עיצוב גינות עם שתילים וצמחים אמיתיים (לא מלאכותיים) על כל סוגי המשטחים. ניתן לעצב גינה בשיטת איגלו גארדן על משטחי עץ, ריצפת בטון, גג, מרפסת או עיצוב גינות קרקע. אצלנו באיגלו גארדן מתמחים בכל סוגי עיצוב גינות: גינת קרקע בסגנון יפני, גינה היקפית, גינות קטנות ועוד.

מה הם שיחי איגלו גארדן?

שיטת גידול של צמחים ושיחים בשיטת איגלו גארדן הם הפיתרון המושלם לעיצוב גינות קרקע על כל משטח. שיחי איגלו גארדן גדלים על משטח בצורת איגלו שיוצר לבסוף צמח בצורת כיפה. ניתן להזיז את השתילים ממקום למקום והם לא דורשים שתילה בקרקע. שימוש בשתלי איגלו גרדן נותנים מענה מושלם ופתרון עיצובי להקמת גינות קרקע על משטחים שאינם מתאימים: קרקע בעייתית, שטח מרוצף, משטחי דק ועוד. הגינה ניידת ומודולרית וניתן לשנות את עיצובה לאורך כל ימות השנה

תכנון גינה

תכנון גינות קרקע מעוצבות אצלנו בשיטת איגלו גארדן מתבצע במספר שלבים. לאחר תיאום של פגישת ייעוץ אתם מגיעים אלינו למשרד עם שרטוט פשוט של צורת משטח הקרקע בצירוף מידות, השטח, תנאי שמש ותמונות. לאחר מכן אנו מקיימים פגישת ייעוץ חינם בה אנו קשובים לצרכים ולרצונות שלכם בעיצוב גינות קרקע. לאחר הצעת המחיר וסגירת העסקה אנו מתפנים לחלק המהנה: בחירת שיחי איגלו גארדן. לבסוף בתיאום זמן נוח אנו מגיעים אליכם להתקנת הגינה.

יתרונות שיטת איגלו גארדן

עיצוב גינות קרקע בשיטת איגלו גארדן מעניק לכם יתרונות רבים. ראשית – אתם חוסכים זמן המתנה יקר מאחר ועיצוב הגינה  מתבצע ללא עבודות גינון ושתילה. הגינה ניידת ומודולרית וניתן לשנות את עיצובה לאורך כל ימות השנה. הגינה נראית כגינה שתולה ואף אחד לא חושד שזו היא גינה ניידת.

 

 

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected