הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

גינת מרפסת קטנה עם דשא סינטטי

חשבתם פעם על הקמת גינת מרפסת? גם מי שלא זכה לגור בבית עם גינה צמודה ופורחת, יכול בכל זאת ליהנות מירוק מול העיניים. כי כיום ישנה האפשרות של שתילת גינה גם במרפסת הממוקמת אי שם בקומה גבוהה שקרובה יותר לשמים מאשר לארץ. הגינה תיראה ותתנהג ממש כמו כל גינה רגילה ואמתית והתחושה במקום תהיה מושלמת, ממש כמו בגינה אמתית.
 

גינה צמודה לבית זה חלום שלא כולם זוכים להגשים אותו. מדובר בהחלט בפיסת גן עדן של ממש הצמודה לבית ובכל עת שמתחשק מעט להתרענן ולשכוח את מרוץ החיים, יוצאים פשוט אל הגינה ונהנים מטבע ויופי בראשיתי המעניק הרבה כוחות חדשים ויכולת לראות העולם באור הרבה יותר אפשרי וירוק.

גינת מרפסת ירוקה ופורחת

היום יוכל כל אחד ליהנות מהתגשמות החלום של הגינה הצמודה לבית. אנחנו כבר ממש לא חייבים להתגורר בקומת קרקע על מנת שתהיה לנו הגינה הצמודה. ניתן לשתול גינה בכל מרפסת ולהפוך אותה לגינה פורחת ומלבלבת. אם יש למרפסת שלנו את התנאים המתאימים לצמחי גינה, הרי שאנחנו בהחלט יכולים ליהנות ממרפסת ירוקה שתהפוך לגינה פורחת ללא השקעה רבה שגם לא תדרוש תחזוקה מורכבת ומסובכת.
 

לפני ששותלים את הגינה

לפני שאתם רוצים להפוך את המרפסת שלכם לגינה פורחת ומלבלבת, עליכם לפנות אל המומחים שמכירים את עולם הצומח ולבקש מהם מידע וייעוץ מקצועי על מנת שהגינה אכן תצליח לקרום עור וגידים.
 

חשוב לבדוק לפני הכול את הנתונים הבאים:

• האם המרפסת היא מרפסת שימושית בבית?
• האם אנחנו נוהגים לבלות שם עם בני המשפחה או עם אורחים?
• האם מדובר במרפסת שנהנית משעות שמש שאלו חשובות מאוד לכל הצמחים?
• האם המרפסת גדולה דיה על מנת שאכן תוכלו לשתול בה גינה ועדיין יהיה לכם שטח לצאת ולבלות בחוץ?
• עליכם לבדוק האם יש לכם נקודת מים במרפסת והאם ישנו גם פתח לניקוז המים העודפים?
• חשוב שתבדקו לכמה מים הצמחים שלכם יזדקקו והאם אתם רוצים שהגינה שלכם תהיה חסכונית מבחינת המים שהיא תצרוך.
• חשוב שתבררו על צמחים שמסוגלים להישאר יפים ורעננים למשך כל חודשי השנה על מנת שהגינה שלכם אכן תישאר יפה ורעננה בלי תקופות של שלכת ושל נבילה.
 

גינה במרפסת מגשימה לכם את כל החלומות

אז האמת היא שלא תמיד תוכלו להגשים את החלומות כולם אחד לאחד. כי אם חלמתם על עץ פרי במרפסת שאין בה כלל שמש, סביר להניח שחלום שכזה לא ממש יוכל להתגשם. אך אם תחלמו חלומות ריאליים ומציאותיים, תוכלו בהחלט ליהנות מגינת מרפסת מקסימה שתהיה בדיוק כמו גינה אמיתית ורגילה.
 

גינה במרפסת ביתכם זה ענין למומחים

כשאתם רוצים לשתול גינה במרפסת, מומלץ שלא לעשות את זה לבד. חשוב מאוד שתיוועצו באנשי מקצוע כמונו באיגלו גארדן, אשר ידעו לבצע עבורכם את המלאכה באופן המקצועי והנכון ביותר כדי שהגינה שתתקבל בסופו של דבר תהיה מוצלחת.

מרפסת עם ריצוף

 

מרפסת עם דשא סינטטי
תודה רבה לכם איגלו גארדן על הגינה המקסימה שבניתם לנו במרפסת. היא ממש קטנה אבל נוכחנו לדעת שאפשר לגנן אותה - אילנה מוריץ מחולון

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com
     
     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
   
   

     

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected