הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

גגות ירוקים

עיצוב הגג בגוונים של טבע!
חולמים על ירוק ועל צמחיה שופעת? חשבתם שאם אתם גרים בקומה גבוהה, ואין לכם שעל אדמה בסמיכות לבית נגזר עליכם לוותר על החלום? גגות ירוקים הם פתרון נהדר.

אין כמו הטבע. ירוקת עלים, צמחיה שופעת ופרחים שפותחים את עלי הכותרת ליום חדש של פריחה. אכן, הצמחים נותנים לנפש שלנו רגיעה ומחברים אותה למקור עם רגעים של נחת וסיפוק. אם בעבר כולנו סברנו שחייבים חלקת אדמה כדי לתכנן בה גינה של ממש, הרי כיום יש פתרונות מתקדמים שנועדו לאפשר לכל אח להקים לעצמו גינה נאה ונעימה, כן, גם בלי שהמקום יהיה מכוסה אדמה. כי גם אם יש לכם גג מרוצף או מרפסת שגרתית תוכלו להפוך אותה לגינה פורחת.

גגות ירוקים עם איגלו גרדן

חברת איגלו גרדן פיתחה שיטה ייחודית שמאפשרת להפוך כל גג ואף אם הוא מרוצף אל גינה פורחת וצבעונית. את הגינה מקימים ביום אחד וההנאה ממנה מתחילה כבר מהיום הראשון. כי לא מדובר על זריעה או על שתילה של שתילים צעירים, כי אם על הבאת הצמחים במיטבם. המומחים של החברה מעצבים אותם במקום בצורה מקצועית כך שהגג או המרפסת יקבלו מראה נהדר ומעוצב לפי טעמכם.

 

כמובן שהקמת הגינה תיעשה על פי רצונכם יחד עם התחשבות מיוחדת בתנאי השטח שלכם. כך תתוכנן הגינה ותוקם לפי גודל הגג שלכם, פינת הישיבה הרצויה לכם וכן הלאה. הצמחים מובאים עד אליכם ולא יעבור זמן רב מתחילת העבודה ואתם תגלו כי המרפסת שלכם מעוצבת בחן, הצמחים אותם בחרתם מפיחים רוח חיים במרפסת ואתם נהנים מגג פורח בצבעים צבעוניים ופרחים מגוונים שמתחילים כעת את שלב הפריחה שלהם אצלכם במרפסת. הצמחים שנברו הם צמחים עמידים שיפארו את הגג שלכם למשך תקופה ארוכה, ואתם תגלו כי הגג שלכם לבש בגדי חג, זו הרגשה נהדרת לצאת לגג שלכם ולחוש כי הגעתם לגינה פורחת מלאת צמחים ססגוניים. כי גג ירוק זה פתרון חדשני ומתקדם מאו שמציע לכל אחד להביא את הטבע במיטבו אליו למרפסת או לגג.

 

גם אתם תוכלו לנצל את שטח הגג שלכם במטרה להקים גגות ירוקים, הירוקת על הגג לד הצבעים המלבבים שפורחים שם ישדרגו את הבית שלכם, ויוסיפו לכם פינת חמד בה נעים לשהות, לבלות ולשקוע במחשבות. חברת איגלו גרדן מציעה מבחר צמחים בשיטה ייחודית שמצליחה.

 

 

דוגמא לפרוייקט גג ירוק - גינת פאטיו בגג עם דשא סינטטי בחיפה

גגות ירוקים איגלו גארדן

 

עיצוב גינה איגלו גארדן

 

עיצוב גינת פאטיו

לחץ כאן לקריאה נוספת על גינות גג

  יצירת קשר

    פרטי התקשרות

     כתובת: כפר רות - מודיעין
     טלפון משרד:  077-99-77-99-3
     נייד בן:  052-391-8223  
     נייד נועם: 054-280-7446
     מייל:  suliben@gmail.com

     קבלת קהל 
     יום א - ה: 17:00 - 8:00
     יום ו:  14:00 - 8:00
     לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד

  כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
  POWERED BY Powered by Selected