הגעה בתיאום מראש בלבד | כפר רות - מודיעין | הפתרון לשנת השמיטה
איגלו גארדן

גינות גג עשה זאת בעצמך

  המרפסת שלכם ריקה ומשעממת? זקוקים לטבע וצבע כדי לעשות טוב לעצמכם בנשמה? איגלו גארדן מתמחה במתן פתרון גינוני לגגות ומרפסות בשיטה ייחודית. גינות הגג והמרפסת שלנו מעוצבות ברגע וההנאה מהן מתחילה החל מהיום הראשון להקמתן. הגינה על הגג נראית כגינת קרקע מעוצבת לכל דבר ומעניקה תחושה קסומה של מגורים בבית קרקע. השיחים המעוצבים אינם מצריכים שתילה, כלומר הינם ניידים ומאפשרים עיצוב גינה גמיש מתי שרק מתחשק (השיחים אמיתיים). זאת ועוד גינות הגג של איגלו גארדן משדרות סדר, אסטטיקה, שפע, צבעוניות ויוקרה. הגינות מתאימות לכל גודל של מרפסת, אין צורך בהכנות מקדימות ועקירת מרצפות. את הגינה בונים על הריצוף הקיים וניתן בכל עת לפנותה ולחזור למצב ההתחלתי. את גינות האיגלו גארדן ניתן לבנות על המרפסת בשיטת עשה זאת בעצמך - מגיעים אלינו למשתלה, מקבלים ייעוץ והדרכה, רוכשים את המרכיבים ובונים באופן עצמאי במרפסת. להתקנה מקצועית נפנה אתכם למתקינים מורשים מטעמנו להצעת מחיר.
  לתיאום פגישה התקשרו עכשיו: 077-99-77-99-3 או השאירו פרטים בתחתית הדף ונחזור אליכם בהקדם, תודה. 

   

   
   

   

  חדש! גינות מרפסת של איגלו גארדן - עשה זאת בעצמך!

   

   

  רוכשים  -  מרכיבים  -  נהנים!

   

   

  יתרונות גינת הגג של איגלו גארדן

  הגינה מעוצבת ברגע


  נראית כגינת קרקע טבעית

  השיחים ניידים וניתנים להזזה

   

   

   

   

   

  השיחים ניידים ואינם מצריכים שתילה

   

   

   

  תוהים כיצד זה קורה?

   

  גינות גג - לפני ואחריצמחים לגינות גג
  שיח האיגלו גארדן הינו תוצאה של צמח משתרע הגדל על מתקן עיצובי בצורת איגלו. התוצאה הסופית היא שיח נייד ומעוצב שניתן להזיזו בכל עת מתי שרק מתחשק

   

   

  מפרט טכני

   

  איגנלו גארגן מפרט טכני

   

   

  גינות מרפסת לפני ואחרי

   

  המרפסת לפני - מיכלי פלאסיק, צמחיה פרועה ובלתי מעוצבתהמרפסת אחרי - יפה, נקייה, מסודרת ומשדרת גינת קרקע אותנטית

   

  המרפסת לפני - רחבת דק שוממת נטולת ירקהמרפסת אחרי - גינת מרפסת מתוחמת באבני בזלת וחיפוי שחור למראה יוקרתי

   

   

  לקוחות ממליצים

   

  גינות גג ברגע
  מיכל מנווה סביון: "מדהים! אני גרה בגג ומרגישה כמו בבית קרקע"אילנה מחולון: "פשוט מקסים לשבת במרפסת"יפה מראשל"צ: "איזה שינוי, ביום אחד גינה אצלי במרפסת"

   

   

  סרטוני וידאו ביתיים

   

  גינת מרפסת של איגלו גארדן עם דשא סינטטי בפתח תקווהגינה על מרפסת במזכרת בתיה

   

   

  שבלונות לשימור צורה

   

   

   

   

  גינות גג ברגעעיצוב גינות גג ומרפסות
  מתקן שבלונה לעיצוב השיח לנוחיות המשתמש. שאר השיחים מספרים רק מלמטה 

   

   

  מי אנחנו 

   

  משתלת איגלו גארדן שבקיבוץ חולדה הינה משתלת קונספט בה אנו מגדלים ומוכרים את שיחי האיגלו גארדן: שיחים מעוצבים ללא צורך בשתילה (השיחים אמיתיים). שיחי האיגלו גארדן הינם פטנט ישראלי ייחודי (מוגן 171967) שנועד לתת מענה ופיתרון ליצירת גינות מעוצבות ברגע בלא צורך בקרקע: על קרקעות בעייתיות, גינות מחופות, שטחים מרוצפים, גגות מרפסות וכל משטח אפשרי אחר. הנכם מוזמנים אלינו להתרשם מגינות תצוגה מרהיבות. 

   


   

  לפגישת ייעוץ חינם במשתלתינו התקשרו אלינו  

  077-99-77-99-3

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   

   

  יתרונות גינת האיגלו גארדן

  עיצוב גגות1) גינה מעוצבת ברגע - באמצעות מספר שיחי איגלו גארדן בזני צמחים שונים ובגדלים שונים ניתן להקים גינה מעוצבת ברגע. דבר שחוסך שנים של המתנה מייגעת. את השיחים ניתן לרכוש במשתלתינו כבר מוגמרים ומוכנים לעיצוב הגינה.

  2) גינה שיודעת להתעצב מעצמה - גינת האיגלו גארדן היא גינה חכמה שיודעת להתעצב מעצמה. זאת מכיוון שהצמח המשתרע גולש על המתקן העיצובי וכך הצורה המעוצבת נוצרת באופן טבעי והשיח שומר תמיד על צורתו הכיפתית. את השיח יש לספר רק מלמטה כאשר הוא גולש יתר על המידה. ישנם גם מעט שיחים שדורשים גיזום מלמעלה.

  3) גינה ללא צורך בקרקע - שיח האיגלו גארדן אינו רק מוצר דקורטיבי אלא גם פונקציונלי. את גינת האיגלו גארדן ניתן לבנות על כל משטח אפשרי: גגות ומרפסות, שטחים מרוצפים, קרקעות בעייתיות או מחופות וכיו"ב. 

  4) ניידות - שיחי האיגלו גארדן ניידים ומאפשרים עיצוב גינה גמיש לאורך כל השנה. גם אם אפשרתם לשיח להכות שורש באדמה, ניתן בכל עת לעקור אותו ולהעבירו למקום אחר מבלי שהוא ינזק ויקבל טראומה. זאת כי בית השורשים נשאר מוגן ושלם. מיד ישריש מחדש. גינה רב שנתית

  5) גינה רב שנתית חסונה ועמידה - אנו באיגלו גארדן דואגים לגדל על מתקני האיגלו גארדן צמחים משתרעים רב שנתיים חסונים במיוחד. רובם הגדול ממשפחת הסוקולנטים. הסוקולנטים הינם צמחים בשרניים חסכוני מים, פחות רגישים למחלות ומזיקים, עמידים בקרה ושמש חזקה ונראים טוב כול ימות השנה.

  6) גינה בעלת תחזוק מינימאלי עד אפסי - גינת איגלו גארדן הבנוייה כיאות, כלומר על קרקע מחופה, חוסכת מאיתנו את כל ניקוש העשבים השוטים. יתר על כן כנאמר ממקודם, השיחים יודעים להתעצב מעצמם וחוסכים לנו גיזומים חוזרים ונשנים. הצמחייה רב שנתית ותדירות החלפת הצמחים נמוכה.

  7) גינה חסכונית במים - ראשית על שום הצמחייה הסוקולנטית החסכונית במים. שנית, בשל שיטת ההשקייה הממוקדת המביאה לכך שרק היכן שיש צמח יש טפטפת מים, כלומר אין מים לחינם.

  8) גינה נקייה ומסודרת - גינת האיגלו גארדן משדרת ניקיון, סדר, עיצוב ואסטטיקה. לכל שיח נוכחות מלאה משלו, הצמחים נפחיים ומשדרים שפע צמחי. השיחים אינם מסתרבלים אחד בשני. בגינת האיגלו גארדן לא רואים כלל אדמה חשופה ולא רואים את צנרת ההשקייה.

  9) גינה שניתן לבנותה כל ימות השנה - גינת איגלו גארדן ניתן לבנות כל השנה, גם בחורף, מכיוון שהגינה כבר מגיעה מעוצבת. כלומר לא מדובר בשתילת צמחים צעירים שיש להמתין לגידולם. יתר על כן ישנן פריחות מקסימות בחורף והצמחים נראים טוב כל ימות השנה. 

  גינה נקייה ומסודרת
  על הגג השיחים המעוצבים ניידים וניתנים להוזזה מתי שמתחשקהגינה הוקמה ביום אחד והבחור בתמונה נועד לשם הפרספקטיבה להבנת גודל הגינה

   

   יצירת קשר

     פרטי התקשרות

      כתובת: כפר רות - מודיעין
      טלפון משרד:  077-99-77-99-3
      נייד בן:  052-391-8223  
      נייד נועם: 054-280-7446
      מייל:  suliben@gmail.com
      
      קבלת קהל 
      יום א - ה: 17:00 - 8:00
      יום ו:  14:00 - 8:00
      לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
    
    

      

   כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
   POWERED BY Powered by Selected