איגלו גארדן

המלצות

  ההמלצות שלנו

  נסיון זה הדבר הכי חזק שמשפיע על איכות העבודה. כשיש נסיון, לא צריך יותר שום דבר, וכשאין נסיון - לא יעזור כלום. המשפט הזה חשוב בהרבה מאד תחומים, וכאשר מדובר בתחום עיצוב הבית הוא חשוב שבעתיים. משום שאנשי מקצוע שצברו נסיון בעבודה שלהם וכבר יודעים איך לטפל בקישוט הבית ואיך להתיחס אל האלמנטים השונים, ואל מראה הבית מדברים בשפה אחרת.

  אנשי מקצוע בעלי נסיון נותנים מענה הרבה יותר מקצועי ואמין, הם ניגשים אל עיצוב הבית בצורה יותר מתוחכמת ועם פרקטיקה וידע רב. לכן חשוב היה לנו כל כך לבחור חברה אמינה ובעלת ניסיון, כאשר חיפשנו אלו וילונות לבחור לחדר שלנו, כי ביקשנו דווקא את הכי טוב.

   

  אין חכם כבעל הנסיון

  מזה עשרים שנה שחברת טבע וילונות משווקת ומתקינה וילונות ללקוחות,במקצועיות וביעילות מדהימה. הנסיון העשיר הזה הפך אותם למומחים בתחום ולאנשי מקצוע מעולים ביותר. כך קבלנו מהם יעוץ אישי בנוגע לבחירה נכונה לחדר שלנו, אצלם יכולנו לקבל את השירות הטוב ביותר ואת הדיוק בבחירה טובה.

  בעל הבית עזרא, שהוא איש מקצוע מיומן בתחומו, מעסיק צוות מנוסה בלבד. החברה הגיעה אל הבית שלנו וישבה אתנו על כל הנתונים יחד, יחד חשבנו איזה דגם כדאי לתלות, ומה לעשות כדי שהחדר יצא הכי מושלם. בסופו של דבר בחרנו וילונות מקסימים והחדר שלנו הפך להיות מספר אחד!

   

  הוילונות היו צעד אחד בעיצוב הבית, כאשר לאחר מכן היה צורך לבצע מספר פעולות נוספות. אחת מהן הייתה התקנה של סורגים בחדרי בני הבית למען מניעת נפילות מהחלונות ומניעת פריצות לבית. הפחד היה ברור - לא רצינו להתקין סורגים גסים שיפגעו בשפת העיצוב של הבית. הפתרון היה מצוין - סורגים שקופים. מוצר מעולה שלא רק שומר על הבטיחות והביטחון של המשפחה, אלא תורם לעיצוב הנאה של המבנה, גם במבט מבפנים וגם במחוץ. הוצע לנו גם לרכוש סורגים שקופים מעוצבים, עבור חדרי הילדים, שגם הם נבחרו ועוצבו לאחר מחשבה רבה. זה לא סוד שחדר ילדים הוא המרחב הפרטי של הילד, כך שסורגים לטעמו היו חלק בלתי נפרד מהעיצוב. יצאנו מרוצים.

   יצירת קשר

     פרטי התקשרות

    

      כתובת: קיבוץ חולדה (ליד בילו רחובות)
      טלפון משרד:  077-99-77-99-3
      נייד בן:  052-391-8223  
      נייד נועם: 054-280-7446
      מייל:   suliben@gmail.com
      
      קבלת קהל 
      יום א - ה: 17:00 - 8:00
      יום ו:  14:00 - 8:00
      לייעוץ גינה - בתאום מראש בלבד
    
    

      

   כל הזכויות שמורות לאיגלו גארדן © עיצוב גינות גג
   POWERED BY www.promote-marketing.co.il